ephoto profile wallpaper
21271

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Šištík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 16. 04. 2015
Posledná aktivita: 2026-06-27 23:01:21
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Pod mrakom vlahomil 2026-06-23 22:09:30
pekný kútik...
 
Voda akvety kb 2026-06-15 10:22:33
Zhpra by som odrezal na 3:2
 
Voda akvety vlahomil 2026-06-15 08:15:50
o tulipánoch a hlavne o ľuďoch, ak by boli tie asfaltové kruhy zelené, tak možno aj o leknách... výborne zachytená atmosféra...
 
Medzi dvomi vlahomil 2026-06-10 22:00:52
krásne je aj to okolo a najkrajšie je to čo nie je vidieť, ale to už nie je o fotografii...
 
Mlyn v Keukenhofe bobino38 2026-06-04 07:51:40
padá horizont...na fotke chaos, konare sa miešaju s mlynom, lavička seknuitá, strecha vľavo...
 
V lese vlahomil 2026-05-30 14:10:08
jeseň zima jar, to by bol raj...
 
Drajvan
V lese Drajvan 2026-05-30 12:52:32
Super
 
poto73
Amsterdam  - pri hl. stanici poto73 2026-05-19 11:26:03
Celkovo príjemné foto ... Len kompozične ... nevieš čo je ústredný motív + to zábradlie vpredu. Ale fajn.
 
Amsterdam  - pri hl. stanici vlahomil 2026-05-18 15:59:20
zdá sa že aj pri nejakom prístave...
 
Amsterdam  - pri hl. stanici 961731974 2026-05-18 09:19:38
pěkný snímek,taky jsem tam byl,je to krásné město...
 
Paladin25
Amsterdam  - pri hl. stanici Paladin25 2026-05-17 22:09:06
To zábradlie v popredí mi príde osobne navyše. Neslúži ako vodiacia línia a zbytočne mi ťahá oko preč od zaujímavejšieho motívu.
 
Skalnaté Pleso vlahomil 2026-05-17 12:02:25
veľmi zaujímavý pohľad a ktovie čo všetko ten náhodný turista zakryl...
 
Amsterdamské kanály vlahomil 2026-05-14 05:03:03
veľmi pekné
 
Dávna minulosť seifi 2026-05-11 22:19:14
v tom chaose treba niečo vypichnúť
 
fatality
Amsterdam 3 fatality 2026-05-07 22:46:56
v kofiiku si trochu nevyladil ostrenie a kompoziciu?
 
Amsterdam 2 vlahomil 2026-05-01 20:39:30
tuším už je po cyklotrasení...
 
aabe
Amsterdam 1 aabe 2026-04-29 19:46:27
Zámer je jasný, ale tiež pobaviloi
 
Amsterdam 1 kb 2026-04-29 09:08:21
Tiež ma napadlo, či v tom nebude nejaká mariška
 
aabe
Amsterdam 1 aabe 2026-04-29 00:55:55
Po koľkých drinkoch ?
 
Paladin25
Na krste Paladin25 2026-04-27 17:43:00
Ok čítam že kolegovia už mali túto pripomienku tak doplním ešte jeden postreh.
V tomto prípade by som zvolil zaostrenie na dieťa a muža čo ho drží na ktoré dopadá aj najviac svetla.
 
Stránok 1 z 48
1 2 3 ... 47 48