aabe wallpaper
aabe

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia, Zvieratá,

Osobné údaje

Meno: Vladimir Chrenko
Priezvisko: Chrenko
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 14. 04. 2021
Posledná aktivita: 2026-06-23 20:10:29
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon 5D Mark III
Fujifilm X-T3
Olympus OMD E M1 Mark II
Canon EOS 7D
Moje objektívy: Fujifilm Fujinon XF 16-55 mm F2.8 R LM WR
Canon 24-105mm f/4L IS USM
Fujifilm XF 100-400 F4.5-5.6 R LM OIS WR
Sigma 150mm f/2.8 APO EX DG Macro HSM
Canon EF 50mm f/1.4 USM
Olympus M.Zuiko Digital ED 12-100 mm f/4 IS PRO
Canon EF 17-40mm f/4L USM
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
Bobule brunacky 2022-11-24 07:48:26
krása
 
Jesenné kvety Sakury Hanusik 2022-11-23 21:07:47
To je kultivar ceresne ´Autumnalis Rosea´ a ta v teplej jeseni bezne kvitne aj druhy krat . Foto velmi vydarene
 
Jesenné kvety Sakury brunacky 2022-11-23 09:11:56
super
 
lenka AK
Jesenné kvety Sakury lenka AK 2022-11-22 17:42:35
Veľmi zaujímavé. Na fotke to spojenie jesenného listu a rozkvitnutých kvetov pôsobí netradične.
 
PeterSV
Jesenné kvety Sakury PeterSV 2022-11-22 07:54:19
..je to tak,ja som videl agát s kvetom,
 
Krtko fotografom
Vo svetle reflektorov Krtko fotografom 2022-11-21 07:09:33
Páči .
 
PeterSV
Admirál PeterSV 2022-11-20 13:45:37
veru,potéší ma ak ho o rok nafotím zas,,..ubúda motýlov.
 
Ďuro71
Admirál Ďuro71 2022-11-20 13:32:59
Veľmi pekný záber.
 
vlad78
Bedla vlad78 2022-11-19 21:50:19
Krásny bokeh aj foto..
 
alojz
Bedla alojz 2022-11-19 12:31:46
Presne tak! A je to naozaj "umenie" pohrať sa aj s takýmto bokehom a využiť ho umelecky. - > Nech sa Ti to darí!
 
Bedla Timon 2022-11-19 01:05:07
Môžbyť, ja sa v tom nevyznám, a netuším, čo je "trendy" Nezaujato: vec pohľadu. Ako píšem, foto je super, a či mu toto pridáva alebo uberá na kvalite, je jednak detail, jednak "podľa gusta".
 
red arrow
Bedla red arrow 2022-11-18 16:39:32
výborná
 
fatality
Bedla fatality 2022-11-18 14:32:51
Koli tomu bokehu sa tie skla pouzivaju
 
Bedla Timon 2022-11-18 09:34:39
Huba ako makro je super. V pozadí mi nie celkom sedí ten bokeh v svetlých oblastiach (najmä hore, podľa mňa pôsobí rušivo), možno by stálo za námahu ho zmazať/rozmazať či potlačiť. Ale celkovo iste lajk
 
red arrow
Posledné tohtoročné ťaženie red arrow 2022-11-16 17:50:47
výborná
 
Ďuro71
dvojica Ďuro71 2022-11-15 05:51:29
Pekný záber.
 
Šutovo II Timon 2022-11-14 18:12:23
expozičný čas tak akurát, fajn
 
Šutovo II Timon 2022-11-14 18:11:29
expozičný čas tak akurát, fajn.
 
Krtko fotografom
V jesennej  záhrade Krtko fotografom 2022-11-14 07:47:58
Páči .
 
red arrow
V jesennej  záhrade red arrow 2022-11-13 17:40:56
výborná Vlado
 
Stránok 130 z 171