cez hory... misa ženy a kríž lúče III kam kráčaš.. z Klinu čo tam bude? pri odpočinku vzdialený.. viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Stromčekovo IV adamac 2017-02-20 15:50:30
Ďakujem Robo..
 
adamac
... prírodné zdroje energie adamac 2017-02-20 15:45:17
veľmi páči....
 
adamac
rapsódia v modrom... adamac 2017-02-16 20:53:08
Ďakujem Eri ...
 
adamac
rapsódia v modrom... adamac 2017-02-16 20:52:33
v studenom počasí má aj rád modrú ,ďakujem..
 
adamac
rapsódia v modrom... adamac 2017-02-16 20:51:48
Ďakujem
 
adamac
zimná paráda adamac 2017-02-16 15:28:18
úplny súhlas..Ja by to ešte skúsil dať do mojej obľúbenej ČB..
 
adamac
Z českých lesů adamac 2017-02-16 15:08:44
parádna atmoška i tonalita...
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-15 05:08:26
Vďaka Petr..
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 21:40:05
a ešte mi môžeš dať pár linkov na Tvoje krajinky s príbehom,aby som sa mohol niečo priučiť...
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 20:40:51
na budúce počkám ,či tadiaľ nepôjde Karkuľka s košíkom alebo kým tam nedopíšeš príbeh..
 
adamac
Stromčekovo II adamac 2017-02-14 19:21:31
ďakujem Robo..
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 19:20:25
Ďakujem Robo..
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 19:20:03
Ďakujem Rudolf..
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 19:19:38
Ďakujem Dušan
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 19:19:10
Ďakujem Olívia..
 
adamac
Stromčekovo III ... adamac 2017-02-14 19:18:43
to ma teší,ďakujem..
 
adamac
západ nad Tatrami adamac 2017-02-14 19:13:18
miernym podexponovaním si to svetlo vyšperkoval ....
 
adamac
Vo svetle sveta adamac 2017-02-14 19:10:22
zaujímavá atmoška a super obloha..
 
adamac
Vydra obrovská adamac 2017-02-13 20:33:22
tak to zmenšené foto je lepšie,ako predošlé nezmenšené..
 
adamac
Zamrznutá v čase adamac 2017-02-13 20:28:32
lepšie je foto zmenšovať na max 1400px na šírku..Po rozkliku sa to nedá dobré pozrieť ,lebo je treba foto posúvať a rolovať..Ja by skúsil orez.,ale neviem,či sa bude páčiť..
 
Stránok 12 z 229
1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 228 229