z Klinu kam kráčaš.. pri odpočinku viacručná žena... misa čo tam bude? ženy a kríž vzdialený.. lúče III cez hory...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
alexmenti
Rozsutcovka.. alexmenti 2015-02-25 09:36:21
to som len v rýchlosti zvolil jeden prednastavený filter, ktorý tú dominanciu ešte zvýraznil...a ukrižovanie od niektorých ephoťákov ma už vôbec netrápi, človek sa potom cíti slobodnejší...čo zas nie je pocit na zahodenie, lebo máme právo vidieť svet svojimi očami
 
Štefan Káčer
Rozsutcovka.. Štefan Káčer 2015-02-25 09:22:36
tá farebná bez orezu je pre mňa kompozične lepšia, to množstvo popredia bez spodnej línie nemá taký význam a utláča v tomto prípade jediný hlavný objekt ...
 
alexmenti
Rozsutcovka.. alexmenti 2015-02-25 09:21:08
v poslednom čase mám šialené chúťky v PP, tak pridávam ten štvorec s úpravou, ktorá sa nemusí pozdávať...v tomto formáte sa ten "ostrovček" stáva dominantnejší, čo sa mi zas páči...
 
Peter1111
Rozsutcovka.. Peter1111 2015-02-25 09:14:06
Tieto sa mi pozdávajú ešte viac.
 
Patrik Stedrak
Rozsutcovka.. Patrik Stedrak 2015-02-25 09:12:31
tato je super
 
alexmenti
Rozsutcovka.. alexmenti 2015-02-25 09:01:04
skúsil som v PC aj formát 1:1 a celkom sa mi to pozdávalo...
 
blahoslav J B Art
štruktúra...II blahoslav J B Art 2015-02-24 22:06:59
ja fotim vzdy jpeg+raw, potom v PC sa jpeg-y lepsie a rychlejsie selektuju a raw-y si nechavam len tie, ktore za to stoja
 
Majo77
vzdialený.. Majo77 2015-02-24 22:01:43
jój , tak teda obe inak ja ako stolár ,poznám rozsutec ako vynikajúci brúsny kameň jemnej zrnitosti , ktorý sa vyváža do celého sveta , samozrejme pod názvom Rozsutec
 
blahoslav J B Art
štruktúra...II blahoslav J B Art 2015-02-24 21:58:11
mne sa prave tato originalna verzia paci najviac
 
Majo77
vzdialený.. Majo77 2015-02-24 21:48:21
to je krásny pohľad Adam , a pre nás , čo nebývame v blízkosti , to nie je vôbec opozeraný "kopec " ten Rozsutec
 
štruktúra...II seifi 2015-02-24 15:12:31
vždy raw, to by si musel byť biedne s kartou a pol dňa mal pred sebou; v jpg je toto podexponované; na takejto bielej ploche + 2 EV; a foť v M, človek potom viac rozmýšľa či pridať či ubrať;
 
štruktúra...II seifi 2015-02-24 14:35:21
máš to hodne šedé, kus tu škálu roztiahnuť,
 
walde
štruktúra...II walde 2015-02-24 11:08:14
...veru neviem či to viem dobre posúdiť z tabletu, ale akosi viac sa mi popačuje tá druhá alternaíva
 
Jožo
štruktúra...II Jožo 2015-02-24 10:26:48
Pekná ,aj,aj zrejme záleží na čom pozeráme.
 
štruktúra...II erikson9 2015-02-24 09:30:24
pre mna ta horna co je na kritike
 
vzdialený.. FHfoto 2015-02-23 21:29:09
výborné
 
vzdialený.. Puff 2015-02-23 21:12:36
Dobre že si ho išiel nafotiť po 101 raz
Tentokrát to sadlo ako riť na šerbel,jednoducho je nádherný ako sa majestátne vynára z hlbín .
 
JakubCibik
vzdialený.. JakubCibik 2015-02-23 19:43:55
Nuž, kolegyne kozy majú v tomto smere život jednoduchší...vydrápu sa až na samý vrchol a napasú trávičkou aj výhľadom. Teda keby ich tí družstevníci u nás chovali.
 
grundika
vzdialený.. grundika 2015-02-23 19:18:52
Nemá chybu aj bw
 
stajko
vzdialený.. stajko 2015-02-23 18:57:12
To je jednoducho nádhera....
 
Stránok 43 z 104
1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 103 104