ephoto profile wallpaper
atti
Robím čo ma baví a jedným z vecí čo ma bavia, je fotografia.
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Svoje fotky sem dávam v domnienke, že mi pomôžete napredovať svojou nezávislou a konštruktívnou kritikou. Preto vopred ďakujem za každý príspevok a hodnotenie. Zároveň sa vopred ospravedlňujem každému, koho sa dotkne občasná výrečnosť mojich komentárov pri tej-ktorej fotke, mojim cieľom nikdy nie je zhadzovanie autora či záberu, ale úprimná a priama kritika. Naviac vezmite na zreteľ, že nezjedol som všetku múdrosť a tiež sa často mýlim. Vždy som ale ochotný diskutovať, a keď ma presvedčíte, si svoj omyl kľudne priznám. Eh, tak toto bol môj naivný výlev zo začiatkov. Tento portál mal niekedy nie malý potenciál, ale sa zvrhol na akési zgrupnutie zopár ľudí, čo si navzájom hodnotia svoje fotky. Toto beriem späť. Nehodnotia. Dávajú si lajky. Jeden nemenovaný fotograf s ocenením tohto portálu mi raz napísal, že on hodnotí len tých, čo hodnotia jeho fotky. Hmm. Presne vystihol podstatu toho, čo sa tu deje. Ak fotografia nie je úplne na pohľad ľúbivá, výnimočná a naviac vložená v správny čas, nemá šancu sa prebojovať medzi fotografiami "mafie", hoci aj o triedu horšími. Vidím to tu pre nováčika na 2 cesty: buď zostane nepovšimnutý, alebo môže začať lízať päty "mafii", a keď bude dostatočne často vychvalovať a rozdávať lajky, možno sa mu ujde raz za uhorský rok nejaká ohlodaná kosť. A ešte jedna dobrá rada: ak fotíš krajinky či makro, treba do komentu napísať že je to pano poskladané zo 100 záberov na výšku a 200 na šírku. Pri webovom rozlíšení i v bežnom živote to je aj tak šuma-fuk, ale dobre to vyznie.  
Motto: Beethovenovo sláčikové kvarteto je v podstate trením konských vlasov o črevá oviec; tento opis však nevylučuje hodnotu diela a možnosť vnímať ho úplne inak. (W. James)
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Svadba / Rodinná fotografia, Umelecký akt, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Attila
Priezvisko: Mészáros
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 07. 2009
Posledná aktivita: 2023-08-02 14:57:39
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: atti.meszaros@gmail.com
Iný IM: atti.meszaros@gmail.com
Web stránka: http://www.artphoto.sk

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D600
Fujifilm X20
Moje objektívy: Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Nikkor 24-85mm F3.5-4.5G ED VR AF-S
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo:
settings
Hľadaj: fotografie za: v kategórii: zobraziť  
Fotografií 63 z 246