ephoto profile wallpaper
Potocny

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Jano
Priezvisko: Sotorák
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 27. 08. 2012
Posledná aktivita: 2026-06-14 15:44:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
krajinka pepe112 2013-03-10 11:11:04
 
alexei
krajinka alexei 2013-03-09 17:04:21
Aj mňa by to zaujímalo
 
RadovanŠkohel
krajinka RadovanŠkohel 2013-03-09 16:40:27
Krásne miesto, kde to je ?
 
Haratyk
zo sedla Haratyk 2013-03-08 20:48:13
Pekné
 
DEVOTEE
zo sedla DEVOTEE 2013-03-08 13:17:14
kludne nabuduce na tretiny horizont... super svetlo
 
Koma
na hrane Koma 2013-03-07 11:16:58
veľmi nebezpečne sú tam....ma oslovuje že si do tejto zahrnul aj ten ,,vršek,,...fajn sa ten hrebeň fotkou klukatí od spodku až hore ..
 
Koma
na hrane Koma 2013-03-07 10:56:06
to naozaj tam tak na okraji stál ak dobre vidím?...jeden tesne pod a druhý hore nad ..úplne na okraji toho veľkého prevejovehého jazyka?
 
Jastojan
sám Jastojan 2013-03-04 21:17:19
celkom pekný námet aj kompo, trochu lepšie spracovať (možno kontrast a pod., nech sa ten trochu šedivý nádych odplaví) a je to podarená foto
 
jan.zitniak
Kaplnka jan.zitniak 2013-02-22 18:02:16
Podľa mňa máš fotografické oko, nemíňaj čas a kúp zrkadlovku a rob si prodesionálne portfoilo ...
 
jan.zitniak
Kaplnka jan.zitniak 2013-02-22 08:30:33
Mal som ultrazoom, tak nejak som to postrehol ten rozdiel. Vidim to aj na "rozpitych" konaroch a "neprirodzenej" tonalite farieb a mozno aj ostrosti. Vsak kup zrkladovku spod ruky za 200€ - 250€ a potom budes mat este viac fanusikov ...
 
jan.zitniak
Kaplnka jan.zitniak 2013-02-22 08:27:57
 
SkyVessel
Kaplnka SkyVessel 2013-02-20 23:18:10
Řekl bych podle toho množství rozpatlaného šumu na obloze . Jinak uklidňující kompo...
 
Marcel Rebro
Kaplnka Marcel Rebro 2013-02-20 22:15:05
nie je tam pocut cvaknutie zrkadla pri sklopeni
 
jan.zitniak
Kaplnka jan.zitniak 2013-02-20 21:58:24
Pre mňa príjemná fotografia. To asi nie je fotené zrkadlovkou, všakže?
 
objektiv
svetlo v lese objektiv 2013-01-27 21:01:03
pekné
 
jnezky
svetlo v lese jnezky 2013-01-27 20:50:48
Pekné ...
 
zdeno v
svetlo v lese zdeno v 2013-01-27 20:29:13
pekne ti posvietilo
 
Dante
svetlo v lese Dante 2013-01-27 19:42:55
Nádherné svetlo
 
stteffi
svetlo v lese stteffi 2013-01-27 19:42:28
krásne
 
čln pepe112 2013-01-10 10:27:20
 
Stránok 11 z 12