Trojkráľove svetlo rána V zimných bučinách ... Wosmiroad Drimdara Perforazioner Bukdara Wosmirootser Obzretie Dúbravske prebúdzanie II.
DEVOTEE

O mne

Niečo o mne: http://www.petermajkut.com
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
reklamná fotografia
Zameriavam sa na: Experiment, Krajina / Cestovanie, Montáž, koláž, úprava, Nočná fotografia, Street fotografia, Šport / Akcia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Majkut
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 15. 08. 2010
Posledná aktivita: 2022-01-28 11:37:38
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pmajkut@gmail.com
PeterMajkutPhotography Facebook: PeterMajkutPhotography
Web stránka: http://www.majkut.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon PowerShot G11
Ricoh RDC-5300
Moje objektívy: Canon EF 70-200mm f/4L USM
Canon EF 50mm f/1.8 II
Príslušenstvo:
rk.
Úteky rk. 2012-10-11 12:15:13
paradna, vlnky ako namalovane pastelkami
 
Koma
Úteky Koma 2012-10-11 12:12:38
spiš je skrátka supiš
 
Úteky balus 2012-10-11 11:58:49
tohle já můžu!!!!!!a hodně líbí kompozičně....oko se zhoupne nahoře po vlnce,a pak pomalu sjíždí po té zelené linii dole k srnkám
 
Matej Rumanský
Úteky Matej Rumanský 2012-10-11 11:30:42
ten pravy horny roh fantazia Bratmm, tesim sa na pokracovanie . .
 
NIKA02
Úteky NIKA02 2012-10-11 09:18:16
pekne to je
 
Koma
Úteky Koma 2012-10-11 09:12:41
fasa pastelková ..takáá....tuti fruti arizoona texas...terééna vlnka .....tie srnky+ ich fajné tiene......ako by sa ten kus pôdy na nás kukal dákymi drobnými očkami
 
walde
Úteky walde 2012-10-11 08:57:29
...Spiš?...som myslel že nejaká rozprávková krajina...veru pekné miesto, moment i foto
 
petrus 1
Úteky petrus 1 2012-10-11 08:54:02
planéta COLOR, páči sa mi
 
jozefmicic
Úteky jozefmicic 2012-10-11 08:13:32
Riadne farby Inak pekný minimál, dobré vlnky.
 
Úteky pepe112 2012-10-11 07:34:55
 
milanF
Úteky milanF 2012-10-11 06:39:55
 
Marcel Rebro
Úteky Marcel Rebro 2012-10-10 22:39:27
-//-
 
Špagetka
Nerozluční II. Špagetka 2012-10-10 00:08:31
krasna atmosfera!
 
Koma
Nerozluční II. Koma 2012-10-09 20:30:09
Nebuď pipi...revolucionár Če...to zaiste s tým zopsutím a smajlom myslel tak..že si prestal fotiť bagríky..a prešiel na psíky
 
Nerozluční II. Erny 2012-10-09 14:03:12
si za nejako zopsul
 
Koma
Nerozluční II. Koma 2012-10-09 11:03:51
havkovci sú podarení...to budú podľa farbičék dáki riadni šachysti.....henten Ti fasa čumákuje z obrázka....priložil som ruku do monitorového Ľdr...oču...j normálne ma čuchol a olizol
 
jerzi45
Nerozluční II. jerzi45 2012-10-09 08:57:29
ako živá...krása
 
hladacvody
Nerozluční II. hladacvody 2012-10-09 08:41:18
cavko ,rozmyslam medzi Tokina 12-24mm,a 11-16 s tym druhym mas nejake skusenosti?
 
michal_b
Nerozluční II. michal_b 2012-10-09 08:00:19
Výborná. Mne dokonca tie orezané labky ani nevadia, havko ako by už išiel vyskočiť z obrazu.
 
perf
Nerozluční II. perf 2012-10-09 07:42:04
Viem, že sa to vždy nepodarí v tej rýchlosti, ale škoda tých orezaných psích labiek. Inak zaujalo. ČB, i psíkovia sú ČB.
 
Stránok 273 z 412