| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.enneproduction.com |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Stefan |
|---|---|
| Priezvisko: | Cico |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | |
| Členom ePhota od: | 07. 07. 2017 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-27 11:28:17 |
| Status: | offline |
Kontakt
| Web stránka: | http://www.enneproduction.com | |
|---|---|---|
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Canon 5D Mark III Polaroid Fun! Flash 640 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Canon EF 50mm f/1.4 USM Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF Sigma 70-200mm f/2.8 APO EX DG HSM Samyang 14mm f/2.8 |
| Príslušenstvo: |













RSS
modelka krasna, poza nic moc.vyraz tvare moze byt, ze je vo vode mi nevadi, skor mi vadi ine... ten odlesk na nahrdelniku fakt taha oci, tie schodiky tam byt nemuseli, vyzeralo by to ze vychadza z vodneho sveta do ineho a nie ze sa kupe oblecena na plavarni.a este mozno trosku zjasnit tiene okolo oci...
inak moze byt. zatial sa mi od teba ale najviac paci fotka "NUN". spracovanie je tam o nieco lepsie ako tu si myslim... kazdopadne dufam ze som pomohol a neurazil...
Farba pokoznky nesedi kazda ruka je ina aj tvar ,ruka medzi nohami vyzera ze to ma uz za sebou .
Orez fotky cez koleno nie je tiez moc stastny.
Ale modelka je nadherna .
Toto je portal kde musis ocakavat kritiku ktora ta ma posuvat v pred neviem preco taky utocny ton.
Preto to tu dávame, mier stebou