ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
red arrow
... mlynárik na stebielku red arrow 2015-08-24 10:40:40
krasne farebne zladene, velmi paci
 
CARLOSKO33
... mlynárik na stebielku CARLOSKO33 2015-08-24 08:36:51
To sa kúpal vo vápne?!
 
CARLOSKO33
... zlatá žltá hodinka CARLOSKO33 2015-08-24 08:35:53
A tie zelené oči.
 
ilma
... mlynárik na stebielku ilma 2015-08-24 08:27:02
ešte aj nohy má biele............
 
nehemah
... mlynárik na stebielku nehemah 2015-08-24 07:49:32
tento je úplne super aj to pozadíčko
 
Krtko fotografom
... mlynárik na stebielku Krtko fotografom 2015-08-24 07:35:38
Paci .
 
Nomád
... zlatá žltá hodinka Nomád 2015-08-23 22:57:52
foto-poezie ... křehkost, barevnost, mňam
 
fotografik
... zlatá žltá hodinka fotografik 2015-08-23 10:17:59
Krásne
 
red arrow
... zlatá žltá hodinka red arrow 2015-08-23 09:32:44
krasne spolu ladia, paradne
 
fotografik
... tak predsa ma našla ... fotografik 2015-08-22 22:25:46
Uz tu jeden taky bol - "koma"
 
spektrum
... tak predsa ma našla ... spektrum 2015-08-22 21:14:33
Kuk
 
nehemah
... tak predsa ma našla ... nehemah 2015-08-22 19:32:22
skôr naopak, vyzerá to, že sú na Teba veľmi zvedavý
 
red arrow
... tak predsa ma našla ... red arrow 2015-08-22 13:41:01
pred tebou sa neskryju krasne farbicky, velmi paci
 
Nomád
... mám ťa na muške stále ... Nomád 2015-08-21 22:21:59
 
Nomád
... mám ťa na muške stále ... Nomád 2015-08-21 22:13:05
cvičení na kladině ...
 
hakizu
... mám ťa na muške stále ... hakizu 2015-08-21 14:51:59
ma veru ma, pozor by som si daval fajnova fotka
 
red arrow
... mám ťa na muške stále ... red arrow 2015-08-21 12:02:26
opat krasny ulovok super
ja som tento rok este modlivku nevidel
 
Krtko fotografom
... mám ťa na muške stále ... Krtko fotografom 2015-08-21 11:24:55
Hmmm, zase ti to pekne farebne ladi . Sikulka .
 
... zabudni, to je moje ... Mildo01 2015-08-21 11:11:55
Krásna fotka.
 
red arrow
... modroočko na posede ... red arrow 2015-08-20 13:14:01
perfektne na jemnom pozadi krasne kontrastuje
 
Stránok 341 z 469