ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Eri
Priezvisko: V.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 23. 06. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-10 22:32:12
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
streak5
... cez most k svetlu ... streak5 2015-07-07 07:30:59
blueButterfly6

...nádhera...
 
red arrow
... cez most k svetlu ... red arrow 2015-07-07 07:23:52
krasne, jemne paci
 
samophoto
... z lúčky .... samophoto 2015-07-06 21:59:46
dobréé
 
pittoo
... z lúčky .... pittoo 2015-07-06 19:26:37
príjemné farby
 
Robson65
... z lúčky .... Robson65 2015-07-06 16:52:53
fuha, kvalitka...farebnosťou paráda a aj pekne zaostrené na kotrbku
 
CARLOSKO33
... z lúčky .... CARLOSKO33 2015-07-06 12:54:10
Pekne napísané! Ešte by som dodal, že aj pre naše potešenie.
 
CARLOSKO33
... z lúčky .... CARLOSKO33 2015-07-06 12:18:06
Nejaký obkúsaný! Ale pekný.
 
balinka
... z lúčky .... balinka 2015-07-06 10:47:04
krááááásne
 
jerzi45
... z lúčky .... jerzi45 2015-07-06 10:06:01
nádherné farbičky, lahôdka...
 
Radoceno
... z lúčky .... Radoceno 2015-07-06 09:33:29
Veľmi príjemné farby a veľmi pekne zladené...pekne to tá príroda vytónila
 
Krtko fotografom
... z lúčky .... Krtko fotografom 2015-07-06 07:59:42
Paci .
 
red arrow
... z lúčky .... red arrow 2015-07-06 07:44:14
farebne velmi zaujimave, velmi paci
 
streak5
„Hídverő–Most priateľstva“ streak5 2015-07-05 13:27:53
...zaujímavé, aj s popisom...
 
PeterSV
- súmračník na stebielku PeterSV 2015-07-05 09:16:00
pekne
 
máš ich rád - nie je čo riešiť blondiea 2015-07-04 20:53:14
 
red arrow
- súmračník na stebielku red arrow 2015-07-04 14:50:01
krasne, ako ta sleduje
 
Krtko fotografom
máš ich rád - nie je čo riešiť Krtko fotografom 2015-07-03 09:04:24
Paci Perfis . Aka je pekna, a ako na teba zaujato pozera . Asi ste sa o niecom vaznom rozpravali .
 
Duvaliere
máš ich rád - nie je čo riešiť Duvaliere 2015-07-03 08:56:23
Hadovka na prste ... hm hm hm ... mrkva v zime? paráda
 
red arrow
máš ich rád - nie je čo riešiť red arrow 2015-07-03 07:59:16
paradne, to musel byt krasny zazitok zavidim velmi paci
 
Nomád
- takto ... ti vyhovuje póza? Nomád 2015-07-02 21:31:23
to mi zní jak z jedné pohádky, Zlatovláska se myslím jmenuje
 
Stránok 356 z 469