ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Som pediater-alergológ, fotograf - amatér.Orientujem sa na obrázky prírody, hlavne hmyzu a rastlín.Považujem sa za človeka s pozitívnym prístupom k životu.Mám rád ľudí a všetko krásne.
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro,

Osobné údaje

Meno: Viliam
Priezvisko: Revický
Mesto: Svidník
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2025-04-28 11:58:42
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Olympus E-620
Olympus XZ-2 iHS
Olympus OMD E-M10
Olympus Stylus 1s
Olympus TG-4
Olympus OM-D E-M1 Mark II
Moje objektívy: M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8
Olympus M.Zuiko Digital ED 40-150mm f/4-5.6
M.ZUIKO DIGITAL ED 12‑40mm 1:2.8 PRO
Olympus M.Zuiko Digital 14-42mm f/3.5-5.6 II R
M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.8
Olympus M.Zuiko Digital ED 60mm f2.8 Macro
Olympus Zuiko 35mm f3.5 Macro
Olympus Zuiko 40-150mm f/3.5-4.5 Digital
Olympus Zuiko 50mm f/2.0 Digital ED Macro
Olympus ED 70-300mm F4.0-5.6
Olympus Zuiko 14-42mm f/3.5-5.6 ED Digital
Príslušenstvo:
fotografik
Fest fotografik 2014-02-07 15:26:40
Pekný moment
 
fotografik
keď zima nechodí ... fotografik 2014-02-07 15:23:25
Jemné,ženské
 
fotografik
UW Armwrestling fotografik 2014-02-07 15:00:56
Obdivuhodné
 
fotografik
So snehom vietor sa hrá fotografik 2014-02-07 14:58:25
Pekné Archívne ?
 
fotografik
Myšiak lesný fotografik 2014-02-07 14:53:22
Pekné
 
fotografik
Chrysops caecutiens fotografik 2014-02-07 14:49:54
Paráda Už dlho som si neopakoval anatómiu muchy
 
fotografik
Brhlík fotografik 2014-01-31 17:02:28
Nádherný
 
fotografik
bažant obyčajný fotografik 2014-01-31 16:59:53
Krásavec...
 
fotografik
Sunset over Manhattan fotografik 2014-01-28 16:44:21
Včera som videl v televízii dokument o stavbe postov na Manhattan, ale aj ostatné mosty v NY. Pekná foto
 
fotografik
Toledo fotografik 2014-01-28 16:37:03
Keď sa na to pozerám,všetky staré mestá v Stredomorí majú rovnakú architektúru a vzhľad na prvý pohľad. Ale sú očarujúce Napr.Siena v Taliansku, ale aj Neapol ...
 
fotografik
Čo robia Mikuláši v lete fotografik 2014-01-28 16:29:01
V lete potajme nakupujú darčeky Vieš koľko mám s tým práce ja, a nie som Mikuláš, ani Ježiško ...
 
fotografik
V to ráno 12 fotografik 2014-01-28 16:22:31
Pekné
 
fotografik
V zelenom údolí.. fotografik 2014-01-28 16:16:59
Pekné Neskoré leto ?...
 
fotografik
* fotografik 2014-01-21 09:58:02
Dryas iulia -Južná Amerika...pekný
 
fotografik
NYC moments II. fotografik 2014-01-19 17:35:24
Má modernejší bicykel a ide z kopca
 
fotografik
Duck face :) fotografik 2014-01-19 17:31:12
Ty si teda !...Tak nanajvýš kačička mandarinska... Ale ja, keby som mal takú vnučku, povedal by som " pusinka moja zlatá"
 
fotografik
Na zahriatie.. fotografik 2014-01-19 16:21:24
Pekné oživenie v ponurom počasí
 
fotografik
Jasoň červenooký II fotografik 2014-01-17 11:43:19
Krásny, a ja som ho ešte na živo nevidel...
 
fotografik
memento fotografik 2014-01-10 09:48:28
Dobrá fotka...Mám to na skok, ale som to ešte nefotil
 
fotografik
Očkáň timotejkový II. fotografik 2014-01-10 09:43:30
Parádne
 
Stránok 93 z 197
1 2 ... 91 92 93 94 95 ... 196 197