ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: fotografovanie ? to je moja diagnóza číslo, najskôr D7000 a po novom D700 :D
Motto: "Ktorá z mojich fotografií je moja najobľúbenejšia? Takú odfotím až zajtra." - Imogen Cunningham
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: Katarína
Priezvisko: Grajcaríková
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 21. 09. 2010
Posledná aktivita: 2023-02-02 13:02:00
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Dolls Any 2015-05-20 12:24:46
Babika je originalna
 
Pospo
Dolls Pospo 2015-05-20 11:56:49
ZOMBICI!!!
 
milanF
Dolls milanF 2015-05-20 10:36:13
 
"Indian" JohnNewton 2015-05-20 08:55:29
Vyjadrujem sa k obsahu diela nie k aktuálnemu počasiu, čo by som mal na fotografii (filme, literárnom diele, hudbe ,maľbe) v prvom rade posudzovať ? Je táto fotografia na kritike, či nie ?
 
"Indian" JohnNewton 2015-05-20 07:46:01
Ok, kríza identity, riešim to pre to, lebo to nesedí, čím chce byť a ako vyzerá. To nie je výhrada k fotografii, iba vysvetlenie pre čo mi to príde komické...
 
"Indian" JohnNewton 2015-05-20 05:32:42
Trochu ako paródia, Indiáni bradu a fúzy nenosia , teda ak sa dá veriť literatúre
 
"Indian" seifi 2015-05-19 22:00:20
za všetkým hľadaj ženu... neočarila ho zahraničná squaw ?
 
"Indian" seifi 2015-05-19 20:48:33
príliš nežne oči na Indiána; bez tej čelenky s tými očami by sa mi hodil na svadobného podvodníka z detektívok, ...
 
"Indian" Daniel Urban 2015-05-19 08:16:22
Fotofrafia pekná, no ten pán sa mi moc ako indián nehodí. V mojom bývalom zamestnaní sme mali jedného starého vrátnika, čo sa úplne podobal na kresleného starého indiána z rozprávky Orlie pierko. Aj sme ho volali Indián Ten by sa tam hodil úplne perfektne
 
"Indian" patoluky 2015-05-19 07:56:33
Skvelé
 
wilde
Lara wilde 2015-05-19 07:55:52
nice
 
Cyril
Elizabeth Bathory Cyril 2015-05-18 20:55:33
mimochodom ano, a to sa uz treti krat opakujem.
Myslim si, ze som vsetko napisal (dala si mi tam minusku, aby sa lepsie hladalo). Je tam aj o clone aj o svetle. Zacinam sa v tejto debate nudit, je to Tvoja foto. Pekne svetlo

 
Cyril
Elizabeth Bathory Cyril 2015-05-18 19:16:57
Uz so napisal co je divne. Ok, vsetko fotit na plnu dieru sa sice da, no su veci kde je podla mna vhodnejsie priclonit. Toto je jeden z tych pripadov.
Namam vobec v umysle Ta presviedcat, len som sa vyjadril
 
ViktorV
Kamil ViktorV 2015-05-18 18:33:12
Katka, to asi by som sa nezbláznil. Ale určite by som sa zbláznil od radosti, keby sme boli my dvaja kamaráti.
 
milanF
Lara milanF 2015-05-18 13:34:03
 
Marcel Rebro
Kamil Marcel Rebro 2015-05-18 10:05:18
Tú bájku o líške a hrozne predpokladám poznáš, že?
 
ViktorV
Kamil ViktorV 2015-05-18 08:43:02
A na ephote tak málo lajkov, hotová katastrofa.
 
ViktorV
Kamil ViktorV 2015-05-18 08:42:01
Podľa seba, súdim teba.

Jááj mrcko, ja na rozdiel od teba nikomu nezávidím.
A že má niekto foto na 1x to pre mňa by aj tak úspech nebol.
 
Martin Brojo
Kamil Martin Brojo 2015-05-18 08:24:45
Obvzlášť, keď príde na to, ako je na tom so svojou tvorbou:
https://1x.com/member/viktorv
 
Marcel Rebro
Kamil Marcel Rebro 2015-05-18 08:20:40
Je mi jasné, že ľudia ako Ty úspech nedokážu odpustiť.
 
Stránok 52 z 191
1 2 ... 50 51 52 53 54 ... 190 191