ephoto profile wallpaper
Itchy

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Jurašík
Mesto: Púchov
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 29. 05. 2009
Posledná aktivita: 2013-07-12 23:51:43
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Itchy
V temnom lese Itchy 2012-12-13 00:25:58
Ja som vedel že bude niekomu ten kameň vadiť
Lepšie ?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/329760/v-temnom-lese-re-edit/
aj som ju zmenšil
 
Itchy
V temnom lese Itchy 2012-12-12 12:45:01
Ďakujem, som si myslel že sa to automaticky prispôsobí, už budem vedieť
Inak ja používam zoom +/- ( ctrl + koliesko myšky )
 
Itchy
Holíšovská panoráma Itchy 2012-12-08 18:36:09
Vďaka za komenty, to svetlo vyšlo nádherne mám ešte jednu asi o cca 3 hodiny neskôr a ta nie je taká podarená.
Orezávať z vrchu som nechcel, lebo nemám rád "slížovité" panorámy a dole už nebolo čo pridať, jediné čo by bolo videli je chodník
 
Itchy
Podvečer Itchy 2012-05-05 16:37:14
Pokiaľ ide o velkosť rozkliku, tak vži robím velkosť cca 2 MPx, je to kôli tomu že ked vidím peknú fotku, si ju dám ako tapetu no a pri malom rozlíšení to je hrozné. Ale je šikovné používať CTRL+koliečko myši na zoom.
 
Itchy
Podvečer Itchy 2012-05-05 16:29:59
Tu je zjednaná náprava www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/277603/podvecer-2/
Ale aj tak oproti originálu je to čosi málo viac zašumené.
Priznám sa že po skonvertovaní som ju rovno šupol sem a neskúmal, chyba! Už budem vedieť.
 
Itchy
Podvečer Itchy 2012-05-05 16:16:10
problém nie je ani tak v ISO (to bolo 100) ale v tom že je to jednak HDR, a to samo o sebe pridáva šum, ale chybu som spravil hlavne pri konverzií do menšieho rozlišenia a doostrení. V original 16 MPx je to v paráda, nejak som si to neuvedomil čo to môže mať za následok.
 
Itchy
Itchy 2010-01-18 23:26:07
Ďakujem :-)))
 
Itchy
Itchy 2010-01-18 00:44:58
hej, z vrchu a s prava, ale zámerne som to nechal bez orezu.
Nerád orezávam aj preto lebo foto s tochto foťáku pri priblížení je už dosť nekvalitné. Ale už sa na tom pracuje (na foťáku)

Ďakujem za ohodnotenie
 
Itchy
Itchy 2010-01-16 12:32:02
Pôvodne to mala byť demonštračná fotka ku článku.
Z hodnotení som milo prekvapený, ďakujem :-)

PS: takýchto pekných ´pestuje´ mama v skleníku.