| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Peter |
|---|---|
| Priezvisko: | Jurašík |
| Mesto: | Púchov |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 29. 05. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2013-07-12 23:51:43 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-867543848688/fotografie/329760/v-temnom-lese-re-edit/
Lepšie ?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/329760/v-temnom-lese-re-edit/
aj som ju zmenšil
Inak ja používam zoom +/- ( ctrl + koliesko myšky )
Orezávať z vrchu som nechcel, lebo nemám rád "slížovité" panorámy a dole už nebolo čo pridať, jediné čo by bolo videli je chodník
Ale aj tak oproti originálu je to čosi málo viac zašumené.
Priznám sa že po skonvertovaní som ju rovno šupol sem a neskúmal, chyba! Už budem vedieť.
Nerád orezávam aj preto lebo foto s tochto foťáku pri priblížení je už dosť nekvalitné. Ale už sa na tom pracuje (na foťáku)
Ďakujem za ohodnotenie
Z hodnotení som milo prekvapený, ďakujem :-)
PS: takýchto pekných ´pestuje´ mama v skleníku.