Kuk Rýchlo,Reklama,Rosignol ...priamo vo Východnej Basket radosť Na kvietku očká V pohybe Robotnica zimná
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
vera
Na kvietku vera 2008-01-20 04:08:13
tak to sa ti podarilo, pekne farbicky, a to ti verim motile sa nefotia lahko... no tebe sa ho podarilo "chytit", good
 
ako zrkadlo 2008-01-18 20:01:12
kraaaaaaaaasa
 
Na kvietku 2008-01-17 19:18:48
peknucky...
 
Cohen
púpava Cohen 2008-01-11 12:47:24
DOF sa mi páči, lebo to ešte viac umocnuje to že je to ako páperie, len mi nesedí tá kompozícia
 
MichalN
púpava MichalN 2008-01-10 20:03:50
kúsok pridať DOF a vymaľované
 
púpava 2008-01-10 19:55:44
pekneee, velka skoda, ze to je ostrene bodovo na stred, keby bola cela pupavka ostra, tak dam plne body...
 
maria.konkolova@gmail.com
napätie pred štartom maria.konkolova@gmail.com 2008-01-06 17:02:55
:-) to všetci pozerali na teba? lebo to tak trošku pôsobí
 
MichalN
napätie pred štartom MichalN 2007-12-28 17:39:53
to napätie je tam naozaj cítiť, fajn. Možno keby bolo trošku miesta pred klzákmi
 
M.A.R.A
napätie pred štartom M.A.R.A 2007-12-28 17:06:54
asi si kričal sýýýýýýýýr keď tak všetci pekne pózujú - dobré
 
miloshaaa
gotika miloshaaa 2007-12-17 17:09:42
myslim ze by ho bolo treba fotit v inu dennu hodinu :)
 
MichalN
gotika MichalN 2007-12-15 17:22:24
haha, tak ten to má riadne nahnuté...
 
mirkabal
metro mirkabal 2007-12-14 22:57:49
...a co tak CB...? ale zaujimave kompo...:-)
 
Stránok 9 z 9
1 2 ... 7 8 9