ephoto profile wallpaper
jerzi45

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Mrázik
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 13. 09. 2011
Posledná aktivita: 2024-02-17 11:22:28
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Pilo
nemáte mooooj vankúúúš... Pilo 2018-02-09 18:35:46
Pekná číča
 
nemáte mooooj vankúúúš... Redrum 2018-02-09 13:17:10
Pekny zaber. Aky objektiv si pouzil?
 
nemáte mooooj vankúúúš... Tecumseh 2018-02-09 11:23:48
Parádny záber
 
rylo
nemáte mooooj vankúúúš... rylo 2018-02-09 09:54:38
Sympatická cicenka, my sme mali šťastie "iba" na samčiska polihujúceho na zemi. Ale teda bol to pekný starý ostrieľaný kocúrisko.
 
pittoo
nemáte mooooj vankúúúš... pittoo 2018-02-09 07:52:43
 
jugin
ostrovy požitavské jugin 2018-01-28 12:42:18
fajne si to cvakol
 
stefi43
hmly požitavské IIII stefi43 2018-01-23 08:33:22
učebnicové kompo
 
tijaden
niečo na zohriatie III tijaden 2018-01-21 20:34:21
Dík za vysvelenie, aj som si myslel, že to bude nejaká panvica
 
tijaden
kámoši tijaden 2018-01-21 20:05:53
To sú farbičky
 
tijaden
niečo na zohriatie III tijaden 2018-01-21 20:04:18
Pekné foto. Vyzerá to ako djembe.
 
slnko vo vinici 21271 2018-01-21 12:50:37
Pekné.
 
Robson65
slnko vo vinici Robson65 2018-01-21 12:14:43
je velmi zaujimavé sledovať tvoju prácu, ako dokážeš z h....a bič upliesť...
 
Jastojan
slnko vo vinici Jastojan 2018-01-21 11:00:37
Napriek tomu, že je slnko v strede, je to pekne kompozične spravené Línia domčekov je suprová - táto ti vyšla - napriek všetkým tým neporiadkom a haraburdiam sa podaril pekný záber
 
JanM
že by víly...? JanM 2018-01-20 20:19:16
Amálky
 
martin!
že by víly...? martin! 2018-01-20 13:14:30
babenky sa pekne poladili
 
Robson65
že by víly...? Robson65 2018-01-20 09:33:39
pastelové grácie
 
Robson65
svetlo v meste III. Robson65 2018-01-19 19:50:58
ja ani za svet neviem čím naleštiť svoje Bugatti Veyron aby v protisvetle vypadalo dobre
 
ostrovy požitavské 21271 2018-01-19 17:50:21
Veľmi pekné foto . Aj tá tonalita je super.
 
PeterSV
ostrovy požitavské PeterSV 2018-01-19 14:15:52
pekne si to,,,
 
jugin
hmly požitavské III jugin 2018-01-18 09:33:01
Pekne. Viem si to predtaviť aj v čb, ale aj táto úprava sami páči. Pekne si zachytil atmošku.
 
Stránok 50 z 299
1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 298 299