Pri západe Východ na západe Mlyn pri západe Jarná krajina II Západofka Kostolový západ Jesenné horehronie Západ v Tomášikove V hmle... Úsmev prosím
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Pri západe II. jugin 2016-11-18 14:43:09
Ďakujem
 
jugin
Pri západe II. jugin 2016-11-18 14:42:57
ďakujem
 
jugin
Pri západe II. jugin 2016-11-18 14:42:42
 
jugin
Mesiac nad Mordorom jugin 2016-11-16 13:38:53
pekna industriálna
 
jugin
Speedway jugin 2016-11-16 10:28:22
pekne to vypadá
 
jugin
H2O čaruje II... jugin 2016-11-16 09:59:28
súhlasím s Nomádom neviem na mňa to je dosť tmavé už ...
 
jugin
-Bojovník- jugin 2016-11-16 09:58:49
pekne si to nakomponoval
 
jugin
Podzimní jugin 2016-11-16 09:58:12
velka škoda tej oblohy , inak sami to celkom aj páči, vedel by som si tu predstaviť aj nejaké detajlíky z krajiny
 
jugin
Traja muži s vtákom jugin 2016-11-16 09:55:49
ten na kopčeku chcel chytiť vtáka?
 
jugin
Spišský supermesiac jugin 2016-11-16 09:54:52
Paráda
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 19:37:04
Ja to tam nejako extra nevidím, ale mohlo to vzniknúť ak tým, že som skladal expozície a snažil so sa ten pôvodný mesiac, ktorý bol o niečo nižšie ako tento fotený o záber neskoršie... ale dikes zazastavenie aj postreh
 
jugin
Superspln na Spiši jugin 2016-11-15 14:09:44
super fotečka
 
jugin
Mesačný pozdrav východu jugin 2016-11-15 14:06:35
máte to tam pekné, na to spiši, my tu máme len chymičky
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 08:42:44
diky
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 08:42:34
no snazil som sa dik
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 08:30:32
hej máš pravdu, len nie je kedy ho dať vyčistiť, musí msa k tomu už dokopať, každopádne diky za postreh a zastavenie
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 08:29:44
ďakujem
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 08:19:23
Ďakujem Robo
 
jugin
Mesiačikovo chemická jugin 2016-11-15 08:19:01
diky
 
jugin
Farby Pani Jesene jugin 2016-11-14 14:27:50
fajnofka pekne si to sfotil,
 
Stránok 225 z 487