Jarne počasie pri chemičke Úsmev prosím Nitrianske západy II. Východ na západe Veľký vodopád Jesenné horehronie Dražovský západ Východ na Kalvárii Továrensko pekelná Pri západe
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
O rozprávkovom ráne... jugin 2016-11-10 10:56:15
parádička
 
jugin
Jesenný rybník jugin 2016-11-10 10:53:49
paekna, má to fajnovu atmosku
 
jugin
Stále tečie V. jugin 2016-11-09 17:24:26
Tu som fotil bodrel s kameňom a hlavne ten vodopádik malý , zaujalo ma to vyskúšal som to ...
 
jugin
.:poliami:. jugin 2016-11-09 10:23:49
super, tie srnky su ako cerešnička na torte
 
jugin
Stále tečie V. jugin 2016-11-09 10:00:01
 
jugin
Stále tečie V. jugin 2016-11-09 09:56:19
vinatáciu som skúšal, ale zdalo sami to dosť tmavé potom už, tak som to nechal radšej tak ... dik zazastavenie aj radu
 
jugin
Stále tečie V. jugin 2016-11-09 09:55:46
skúšal som to, ale nejako mi to takto zapasovalo, diky za zastavenie
 
jugin
Stále tečie V. jugin 2016-11-09 09:55:20
ďakujem
 
jugin
Tatry VII jugin 2016-11-09 09:54:54
aha jasne ...miesteo kdesa ja chystám už ale tri roky hádam sa tam dostanem dakedy dik
 
jugin
Zlaté mesto jugin 2016-11-09 09:54:09

A keby sa to sfotí bez toho kamenneho stlpika či čo to je, proste aby bol prvý strom ? to ma len tak napadá, keď na to pozerám ... a neboj tiež som podobne na tom ,že rodné mesto v ktorom žijem mám najmenenj nafotené , miesto kde stačí pozrieť z okna a keď jedobré svetlo tak ísť ven .... to tak býva pod oknom je naväčšia tma, to isté platí aj o Nitre a trnave, kdsa často pohybujem
 
jugin
M jugin 2016-11-09 09:44:25
teiž to tipujem, len cakam na autorove vyjadrenie
 
jugin
Regensburg jugin 2016-11-09 09:41:47
mne sa to páči a podla mna to padanie je len opticky klam , aj ked ruku do ohna bysom zato nedal, ale keď pozeram na budovy zdaju sa byt rovne
 
jugin
V jesenných farbách jugin 2016-11-09 09:37:08
krasna alej
 
jugin
"knihy" jugin 2016-11-09 09:36:53
vypada to zaujimavo do čb si to neskusal ?
 
jugin
Tatry VII jugin 2016-11-09 09:35:53
odkial si fotil tuto seriu ?
 
jugin
Mia jugin 2016-11-09 09:35:35
príjemná fotečka
 
jugin
Návraty jugin 2016-11-09 09:29:28
pekna mozno byso mto trošičku este stmavil
 
jugin
Zlaté mesto jugin 2016-11-09 09:29:09
pekne, len rozmýšľam ako by som to spravil ina bo jedna cesta ma krásne vedeiť k soche a k dúhe a a druha ma vedie ale netuším kde, tam ta pravva strana je taká prázdna
 
jugin
Zrkadlenie jugin 2016-11-09 09:21:09
pekna zrkadlovka
 
jugin
jesenná Ostrá skala jugin 2016-11-09 09:17:01
Pekne si to sfotil, ani by som ten kopec nespoznal a to som tam v lete varený pečený
 
Stránok 228 z 487