Kostolový západ Jarne počasie pri chemičke Továrensko pekelná Po západe Pred východom Jesenné horehronie Nitrianske západy II. jarná krajina Veľký vodopád V hmle...
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Jesenné obrázky z Horehronia jugin 2016-11-07 08:58:27
fajnovka
 
jugin
cestou domov jugin 2016-11-07 08:53:58
zajala, zaujimave spracovanie
 
jugin
Into the Woods jugin 2016-11-07 08:53:01
pekna robota
 
jugin
Odfúknutá jugin 2016-11-07 08:52:02
aj ju udržal alebo mu odletela?
 
jugin
Štrbské jugin 2016-11-07 08:51:32
zaujala hlavne svetlom
 
jugin
Tatranský podvečer jugin 2016-11-07 08:48:30
pekne podmienky
 
jugin
Liptovská... jugin 2016-11-07 08:47:28
pekna fotecka
 
jugin
Bobria hrádza na jeseň jugin 2016-11-07 08:46:52
fajn páči sami to
 
jugin
°oOOo° jugin 2016-11-07 08:46:15
super . ako vždy u teba
 
jugin
Podvečer v Tomašíkove jugin 2016-11-06 21:12:53
Ale bolo fajn, mám ďalšie kúsky z tohto miesta do archívu. Časom sa dostanem aj k zverejneniu
 
jugin
Podvečer v Tomašíkove jugin 2016-11-06 21:10:40
Tak toto súhlasím, tiež som tam fotil x krát a teraz som tam bol s Paladinom a na fotke to vypadá lepšie ako v reále ten mlyn je v dobrej jame oproti tomu terénu čo tam je.
 
jugin
Podvečer v Tomašíkove jugin 2016-11-06 21:07:26
Pekne si to pofotil, ja moje už dávať asi ani nebudem
 
jugin
Baltic Sea jugin 2016-11-06 09:55:43
fajn
 
jugin
Mlyn Jelka jugin 2016-11-05 20:26:06
celkom sa zadarilo, len trošku by som ubral z modrej hlavne lokálne na oblohe
 
jugin
Stále tečie II jugin 2016-11-04 18:38:24
no sekol si sa o 1,5 a sekundy ... toto bolo 2s na f 13 ....každopádne diky zastavenie a tak snažím sa občas za experimentujem a keď je čas tak skúsim dve tri expozície a potom vyberiem tú naj
 
jugin
Z Vysokej jugin 2016-11-04 10:21:14
pekne tam je, priam krasne
 
jugin
The Livingroom 4#11 jugin 2016-11-04 10:01:24
tak toto si viem predstaviť aj na stene
 
jugin
Tatry III jugin 2016-11-04 10:00:12
máš to pekné, ale zrak mi ťahajú tie smrekovce v popredí
 
jugin
Krajina svetla jugin 2016-11-04 09:59:35
to svetlo je parádna, tie stlpy je videiť až po rozkliku a trošku mi to tam špatia, ale nebijú do očí a to je myslím hlavné
 
jugin
Stále tečie II jugin 2016-11-04 09:57:52
Ďakujem
 
Stránok 231 z 487