Továrensko pekelná Línie Západ v Tomášikove Nitrianske západy II. Pred východom Veľký vodopád Úsmev prosím Pri západe jarná krajina Východ na Kalvárii
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Ulice v nás jugin 2016-11-03 09:43:20
zaujímava fotka
 
jugin
Na letisku jugin 2016-11-03 09:36:51
zaujala
 
jugin
Vadičovské pohľady jugin 2016-11-03 09:32:23
mám radšej teplejšie farby, ale zaujala, tie studenšie farby mi tu pasuju
 
jugin
predtým, než zapadne jugin 2016-11-03 09:31:54
fajn
 
jugin
hmlisté ráno jugin 2016-11-03 09:28:26
super čo sa týka prevodu priklánam sa k tirenovi
 
jugin
Spišský Štvrtok jugin 2016-11-03 09:22:50
Paráda Marek
 
jugin
aby sa nezabudlo na mlyn...III jugin 2016-11-03 09:18:20
pekne
 
jugin
... plavba jeseňou ... jugin 2016-11-03 09:17:28
pekna jesenna
 
jugin
Katka jugin 2016-11-03 09:15:04
krasny portetik
 
jugin
Spravny krok? jugin 2016-11-03 09:14:44
super
 
jugin
-Dotyk nebies- jugin 2016-11-03 09:14:10
super, inak vyšlo vám dobré počasie o týždeň na to bola hola v oblokoch a potom tam nebolo ani mráčika
 
jugin
Americké prebúdzanie jugin 2016-11-03 09:13:36
pekná fotečka
 
jugin
Jesenné potulky jugin 2016-11-02 14:48:18
super
 
jugin
Jesenné Horehronie jugin 2016-11-02 14:31:18
Parádne si to sfotil, kurna vcil som sa odtial vrátil, ale zase sa mi nepodarilo nič poriadneho ....
 
jugin
Orlicko jugin 2016-11-02 12:11:25
pekne ti zasvietilo
 
jugin
-Kráľovský pohľad- jugin 2016-10-27 09:46:07
To máš dobré jasom tma bol ale 5 krát, ale vždy cez deň. Parťáka na prespanie hore nemám a sám nato nemám zase odvahu ....Ono to tak inak je, že to čo máš pod nosom, to je pre teba nezaujímavé. Vyprávalsom sa s viacerími šumiačanmi a prá sa aj čudovalo, prečo tam tak veľa ľudí chodí , že kopec ľudí zo Šumiaca hore neboli ani raz za celý život.
 
jugin
-Kráľovský pohľad- jugin 2016-10-27 09:42:22
pekne vám to tam vyslo hore
 
jugin
Podzimní nállady jugin 2016-10-27 09:41:47
paráda
 
jugin
Corgarff Castle jugin 2016-10-27 09:41:14
paráda
 
jugin
- Daniel Škvrnitý 2016 súboj - jugin 2016-10-27 09:39:48
pekný bojovnici
 
Stránok 236 z 487