Pri západe Továrensko pekelná Línie Jesenné horehronie jarná krajina Východ na Kalvárii Jarne počasie pri chemičke Jarná krajina II Západofka Východ na západe
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Ráno s Holgersonom jugin 2016-10-24 10:55:38
fajn jesenno ranna tipujem
 
jugin
Jeseň v Kremnických vrchoch jugin 2016-10-24 10:54:42
pekné svetlo
 
jugin
Shorttrack 1 jugin 2016-10-24 10:54:07
zaujala
 
jugin
Ross Castle jugin 2016-10-24 10:53:54
fajn
 
jugin
Jesenná jugin 2016-10-24 10:52:45
príjemná jesenna fotka
 
jugin
Šídlo královské jugin 2016-10-24 10:26:09
fajnofka
 
jugin
"Vianočný pozdrav.." - čb jugin 2016-10-24 09:59:54
super
 
jugin
.. Isle of Eigg - Sunset .. jugin 2016-10-24 09:44:51
fajn
 
jugin
jesenná jugin 2016-10-24 09:35:42
paráda
 
jugin
Hajsky vodopad jugin 2016-10-24 09:05:07
zaujala , aj uprava sa mi tam hodí
 
jugin
keby kameň vedel rozprávať jugin 2016-10-24 09:01:17
pekne si mi to tam pofotil
 
jugin
Hučidlo... jugin 2016-10-24 08:59:59
super
 
jugin
jeseň aj zima jugin 2016-10-24 08:59:27
páči sami to, ale tiež by som opužil inú úpravu a toto by sa mi hodilo aj do štvorca
 
jugin
Nájdi ma... jugin 2016-10-24 08:58:11
našiel som ...fotka aj keď kamzík sa zdá byť ostrý, ostetné je dosť neostré, tu by som z volil určite vyššiu clonu, aby krajina bola tiež pekne ostrá
 
jugin
Tatranský podvečer jugin 2016-10-24 08:56:13
Parádička
 
jugin
Zabudnuté jugin 2016-10-22 21:54:51
v náhlade to je fajn, aj sami páči spracovanie, ale po rozliku je to hrozné, skús to zmenšiť na web s dlhšou stranou max. 1200 px ...bol som tam okolo 15. septembra a hrozne to tam vypadá . tu je pár mojich fotiek https://www.facebook.com/fotografjurajcisar/photos/?tab=album&album_id=785694101572355
 
jugin
"Nečasovka_II" jugin 2016-10-21 12:46:16
super
 
jugin
Jarok jugin 2016-10-21 12:46:06
farebne sami to páči, ale ten vrch neviem no asi by so msa zameral len aten vodopádik v popredí nejako takto
 
jugin
... už v perinách ... jugin 2016-10-21 12:45:35
super
 
jugin
Zaklínač čajok jugin 2016-10-21 12:45:20
fajnofka
 
Stránok 239 z 487