Továrensko pekelná Pri západe Nitrianske západy II. Západ v Tomášikove V hmle... Pred východom Východ na Kalvárii jarná krajina Jesenné horehronie Kostolový západ
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Nebavím sa s tebou :) jugin 2016-10-12 12:40:39
super
 
jugin
Na Hájeném potoce jugin 2016-10-12 12:40:25
paráda
 
jugin
Rozprávkový zámok jugin 2016-10-12 12:40:00
pekne si to sfotil
 
jugin
After rain jugin 2016-10-12 12:31:16
výborná atmoška
 
jugin
Vo vleku.... jugin 2016-10-12 12:30:35
pekná fotečka
 
jugin
čakanie.. jugin 2016-10-12 12:23:52
fajn
 
jugin
Whiterock jugin 2016-10-12 12:23:26
zaujala, pekné orámovanie
 
jugin
Calle. jugin 2016-10-12 12:19:52
pekná vecerna/nočná fotka
 
jugin
Hore za slnkom jugin 2016-10-12 12:18:57
tak ako seifi, tiež si myslím, že ten prevod keby je lepší bolo by to top
 
jugin
Venuša jugin 2016-10-12 12:09:11
fajn páči sami to aj prevodom aj nasvietením
 
jugin
Rybár jugin 2016-10-12 10:55:26
včera mi nejako ušla, ale inak super
 
jugin
drevenička jugin 2016-10-11 16:06:32
v pohode ono to vypadá ako drevenica, ale bola to stodola. Tieto stodoly sú po celom šumiackom chotári a boli využívané ako letné sídlo v posadte od jari až do Vianoc . Ukladalo sa tam seno a stavali sa hlavne kvôli tomu, že to bolo ďaleko od dediny a ľudia nemuseli chodiť na pašu každý deň z dediny ale proste bývali priamo tam. Tak na rýchlo zhrnute
 
jugin
drevenička jugin 2016-10-11 15:19:58
Nie drevenica, ale Chamkova stodola ak dobre vidím ... medzi Č. Skalou a Telgártom
 
jugin
. jugin 2016-10-11 13:33:03
pekný portretik
 
jugin
šidielko jugin 2016-10-11 13:32:40
paráda!
 
jugin
Kto si? jugin 2016-10-11 12:00:32
pekná
 
jugin
Mlhavé bučiny jugin 2016-10-11 10:50:44
príjemná jesenná fotka
 
jugin
Utesy v ohni jugin 2016-10-11 10:49:11
zaujímave svetlo
 
jugin
Podersdorf am Neusiedler See jugin 2016-10-11 10:48:22
zaujala spravovaním, ale narovnaj horizont dosť to padá
 
jugin
- podvečerná motýlia sanica jugin 2016-10-11 10:47:13
super
 
Stránok 246 z 487