Línie Jarná krajina II Mlyn pri západe Úsmev prosím jarná krajina Západ v Tomášikove Západofka Veľký vodopád Východ na západe Továrensko pekelná
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
Koma
Vidlochvost Koma 2013-11-18 22:06:34
dá sa to pekne orezať, mi to nedalo tak som si skúsil.. teda dovolil som si ak som mohol ..vo formáte 4:3 mi to dáko sa lepšejšie dalo, + som si ho skúsil preklopiť, že zľava doprava by sme konárikom do fotky vošli a smerom vpravo ako by sme fotku prezerali tak až tam by bol na záver motko, plus som kúštik zjemnil ..silou na nejakých 30% preklonoval, len tak zastrel tie tri tmavšie fláčky čo sú pod horným okrajom, postupne mi jemne priťahovali zrak od motka preč hore, nech sú tam ale kúsok menej tmavšie, takto som to myslel čo som Ti spískal..pardon...písal
 
Koma
Vidlochvost Koma 2013-11-18 12:03:28
s touto si mi niečo náramne pripomenul, mám kus podobnú dlhých pár rokov ešte na filmového dovolenkového Olympusa dákeho už ho ani nemám, zaplavilo mi ho na pláži ....z Thasosou z najvyššieho bodu ostrova ..kopec tuším kol 1200m.n.m má rovno hore nad morom...meno mu je Psiaro, či Ypsario..také zakrslé poskrúcané borovice šľahané vetrom tam rástli a presne v takejto polohe a takto na končeku konárika tam odychoval..som si ešte vtedy tak nefotil ako teraz, ale dáko ma k tomu podvedome ťahalo nenápadne..tak som si ho šmykol tak ako máš ty + do pozadia voľný priestor na horský hrebeň...no sranda úplne presne takto bol rozložený
P.s. z ľavej strany by som kúsok priestoru odkrojil ta het preč...dostať ho tak kompozične viacej ďalej od stredu kúsok preč..
 
jerzi45
Vidlochvost jerzi45 2013-08-18 12:05:17
krásne farbičky
 
Paladin25
Západ Paladin25 2013-08-15 10:58:48
Veľmi pekná takéto siluetovky ja veľmi rád skvelá práca Možno len by som to dal už bez toho kúska slnka alebo ho tam dal celé, ale každopádne fotografia zaujala a páči sa
 
Silvester Bajnoci
Západ Silvester Bajnoci 2013-08-14 13:30:04
Zaujala páči.
 
Západ nvs 2013-08-14 11:58:17
pekná, zaujala
 
Peter1111
Úsmev prosím Peter1111 2013-08-09 22:54:16
Tá vyšla
 
walde
Úsmev prosím walde 2013-08-09 20:44:02
...dobrá capina
 
Cyril
Úsmev prosím Cyril 2013-08-09 20:25:16
Nech sa paci
 
Frola
Úsmev prosím Frola 2013-08-09 19:59:59
dobrý moment, klidně i foto dne, nebráním se, oslík byl také fajn a modelek už bylo dost
 
Úsmev prosím Daniel Urban 2013-08-09 11:00:29
super moment
 
zaria
Úsmev prosím zaria 2013-08-09 10:12:54
 
Paladin25
Úsmev prosím Paladin25 2013-08-09 08:59:53
Autoportrét?
 
Úsmev prosím om1ci 2013-08-09 07:31:27
Sympatická, mať tak o 30 rokov menej....
 
Krtko fotografom
Úsmev prosím Krtko fotografom 2013-08-09 07:18:55
Paci .
 
Úsmev prosím matoosh 2013-08-09 07:17:26
výborný záber!
 
jarka1963
Blesk jarka1963 2013-07-19 12:16:24
to sa ti podarilo
 
Komi
Pred západom Komi 2013-05-12 10:07:57
 
V akcii greifer76 2013-04-22 08:26:46
pekné
 
objektiv
V akcii objektiv 2013-04-22 07:41:25
super
 
Stránok 86 z 88