kámošky II konar L.Mara mrtvy les v okuliaroch na usvite v dunach icewave za nasimi humnami II Emka II pri jazere
kacaba

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Digitálna čiernobiela fotografia, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro, Portréty / Ľudia, Tradičná čiernobiela fotografia,

Osobné údaje

Meno: Robert
Priezvisko: Kucera
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 14. 07. 2013
Posledná aktivita: 2023-01-26 23:08:27
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon AE-1
Canon EOS 6D
Fujifilm X-Pro1
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Canon EF 400mm f/5.6L USM
Canon EF 24-70mm f/4L IS USM
Fujifilm XF 18mm F2 R
Príslušenstvo:
kacaba
Z môjho sveta.. kacaba 2014-06-15 09:56:40
taká pekná snová ... páči
 
kacaba
Zrkadielko, zrkadielko.... kacaba 2014-06-05 12:09:56
pekné foto, páči sa mi akurát tie šaty... sa biela zlieva dokopy
 
kacaba
Tak smutné ráno ... kacaba 2014-06-04 20:45:20
krasne smutne rano
 
kacaba
A..... kacaba 2014-05-29 18:24:17
pekná fotka , krásne dievčatko, len keby nebola na stred ...
 
kacaba
večery v savane IIII. kacaba 2014-05-29 09:53:42
super, ešte nejakú opicu na strom, alebo leoparda, a budem si myslieť že tak vyzerá raj
pekné farby to robí ten fuji ....
 
kacaba
Májové ráno kacaba 2014-05-29 09:50:07
krásne ráno, aj krásna fotka
 
kacaba
agent provokatér kacaba 2014-05-09 17:13:37
pekné farby, strom, mraky ...super
 
kacaba
Koma na cestách kacaba 2014-05-09 17:12:06
ten kto tam umrel, m pekné miesto odpočinku pekné foto
 
kacaba
Mirage II kacaba 2014-05-08 11:33:49
pekná..fotka aj modelka výraz super
 
kacaba
Gerris lacustris kacaba 2014-05-05 21:37:46
zaujimave , pekne
 
kacaba
po búrke kacaba 2014-05-05 07:23:33
Ďakujem, že si si našiel čas a napísal čo si myslíš. Neodradí ma to ... som rád, že si sa vyjadril a popísal čo je na figu. Učím sa a beriem to ako konštruktívnu kritiku .
 
kacaba
*** kacaba 2014-05-04 19:46:49
krásne , super
 
kacaba
V ohnivom poli kacaba 2014-04-18 09:38:54
super
 
kacaba
Srdcom v prírode kacaba 2014-04-18 09:23:14
krásne super
 
kacaba
ostrovček kacaba 2014-04-18 09:19:00
krasne
 
kacaba
parove chovanie kacaba 2014-04-16 18:44:29
ďakujem pekne
 
kacaba
Ema kacaba 2014-04-14 21:34:14
ďakujem pekne, a ty tam máš tiež moc pekné modelky
 
kacaba
Ema kacaba 2014-03-25 07:27:56
áno, je to sken negatívu
 
kacaba
schránky kacaba 2014-03-16 11:38:10
hej vypadlo mi R..opravujem. ďakujem
 
kacaba
pri západe ... kacaba 2014-03-16 11:36:24
tričko s tým nápisom mi vadí, niečo iné obliecť alebo bez nápisu...odpútava pozornosť od krásnej baby... Inak pekná fotka, svetlo, sko píšu aj ostatní
 
Stránok 16 z 25
1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 24 25