emócie 2 jesenné maľovanie Jakabov palác Košice pokoj *** * ulička Ela, hop... Fandíme...
landov

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: .
Mesto: Košice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-22 17:04:31
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Ricoh GR Digital III
Nikon Z8
Moje objektívy: Nikon NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S
Nikon NIKKOR Z 24-200mm F/4 - 6,3
Nikon NIKKOR Z 14-30mm f/4 S
Nikon Z 24-120mm f/4 S
Príslušenstvo:
jan21
stratený na 20.km jan21 2014-10-08 08:14:18
dezorientovaný minibežec, ešte aj tie šípky, či vľavo či vpravo ?

Fajn!
 
hakizu
ráno... hakizu 2014-07-11 21:10:41
ano aj vo farbe prijemne, kludne aj architekturu do temy podla mna bez tabulky je to cistejsie
 
*** Rado Van Sabol 2014-01-22 00:09:04
veľmi pekná
 
do údolia... Rado Van Sabol 2014-01-22 00:07:14
Joj či len pekne je u mňa doma
 
jnezky
do údolia... jnezky 2014-01-21 21:24:37
Tá mračna sa tam tak lenivo prelievajú cez hrebeň od juhu ... mi to pripadá ako by to bolo 4.1. ...
 
sadeep
les sadeep 2013-12-24 16:14:54
+
 
Paladin25
les Paladin25 2013-12-22 08:21:25
Výborná práca so svetlom
 
SkyVessel
les SkyVessel 2013-12-21 17:39:34
Zajímavé bw, ale mám pocit, že to padá
 
Komi
Leucopsar rothschildi Komi 2013-10-13 08:57:54
Páči sa....
 
staré časy... matus.istona 2013-05-31 00:12:17
dobré to je
 
Komi
staré časy... Komi 2013-05-30 21:15:12
Pekné...
 
mkosztura
staré časy... mkosztura 2013-05-30 19:38:00
pekné sú
 
Robina
staré časy... Robina 2013-05-30 19:27:41
krasne old school skoda 4ever
 
Majo77
staré časy... Majo77 2013-05-30 19:14:15
šak normálne Košické parkovisko, akurát že z roku 1965
 
margon
*** margon 2013-03-03 20:08:07
fajn,zaujalo...
 
pedros.02
traja pedros.02 2012-01-04 23:11:52
pekná fotečka
 
zdeno v
traja zdeno v 2012-01-04 11:28:40
milé...vlastná výroba?
 
pedros.02
pokoj pedros.02 2011-12-26 23:03:00
krásna foto
 
pokoj transporti686 2011-12-26 17:23:19
Pekná, neodpratal si dole vetvičky, pre mňa však nie veľmi dôležitý detail. V rámci možností si vybral výbornú kompozíciu a realitu si nechal tak ako bola. Časom na ephote možno budeš retušovať, aby to bolo akože krajšie
 
Juraj23
pokoj Juraj23 2011-12-26 13:46:30
Nadherne farby sa ti podarilo zachytitz
 
Stránok 40 z 41