Lago di Braies Lago di Misurina Dolomitske prebudzanie Schody do nebe ...?. Walking between the lines Val di Funes Hrad Neuschwanstein III. v2 Na utese kostol stoji...ver II
marvi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: ...fotim pre potesenie a zabavu...proste mi to prirastlo k srdcu:)
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Street fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marek
Priezvisko: Vizy
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 02. 2009
Posledná aktivita: 2026-04-06 13:17:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Moje objektívy: Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Nikkor 50mm f/1.8 AF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo: Velbon Sherpa 435
Karol Ox
Ranne Štrbské pleso Karol Ox 2010-10-23 14:13:43
velmi pekné
 
"..Ked list na spravne miesto do Simus 2010-10-21 19:29:08
pekné :)
 
Stratený Stano
Ranne Štrbské pleso Stratený Stano 2010-10-21 18:03:39
No, tie úpravy za počítačom ´zožerú´ strašne veľa času a nie každý ho má...
Čo sa týka postprocesu - najlepšie sa ti vryje do pamäti ten postup, na ktorý prídeš systémom pokus-omyl-pokus krát 100x sám... :-)
 
PaPi
"..Ked list na spravne miesto do PaPi 2010-10-21 09:49:30
nic v zlom ;-)
 
PaPi
"..Ked list na spravne miesto do PaPi 2010-10-21 09:20:13
Urcite tam spadol sam??? Nepomohol si mu? ;-) Ta voda mi pripada az prehnana... dufam ze mas este jedanu takuto s kratsou expo.
 
Lachym
Ranne Štrbské pleso Lachym 2010-10-20 19:22:58
Ahoj. Preco 95s? Nebolo by lepsie si este 30 min pospat? Inac pekna snimka, chyba jej vsat trochu svetla.
 
peker
Ranne Štrbské pleso peker 2010-10-20 12:14:40
tajomné až mystické
 
Lu2nek 2010-10-19 17:01:16
:)
 
Koma
||.\\ Koma 2010-10-15 20:10:35
hej, hej - dneska je to zaujímavá ,,konfrontácia,, .. krajinárska a farbičková presila :-)
 
RichPhoto
||.\\ RichPhoto 2010-10-15 17:12:17
paradicka
 
Stratený Stano
||.\\ Stratený Stano 2010-10-15 16:57:52
Striehne tu na tvoju BW foto dňa osem farebných krajiniek v rade za sebou, ale zrejme nemajú šancu... :-)
 
paulas
||.\\ paulas 2010-10-15 12:40:53
tak tato je najsamviac.
 
dj_miki
||.\\ dj_miki 2010-10-15 10:03:41
nádhera, taketo ja LIKEE
 
david
david 2010-10-01 09:16:48
výborná jedla huba,mnam.pekne foto
 
Y535
Edinburgh Y535 2010-09-21 17:27:32
u mňa vélmi pekna
 
Sher!ock
Sher!ock 2010-09-09 23:39:43
Nádhera :)
 
pawlus333
pawlus333 2010-09-09 22:48:10
krásne, bol som tam ale vtedy som bol este maly a nefotil som :))))
 
Micha
Micha 2010-09-09 22:23:57
to, že je to východ slnka, som si uvedomila neskoro, ale tiež mi to došlo, a o parkovaní by som taktiež vedela rozprávať, nieto ešte o pretláčaní sa cez tie davy ľudí...
 
zajicew
zajicew 2010-09-09 22:08:28
velmi pekny uhol zaberu, aj farebne to je super, mozno to postprocesove presvetlenie okolo klastora nemuselo byt take vyrazne, inak super. 21
 
Micha
Micha 2010-09-09 21:02:02
tu som bola - krásne miesto, a tá fotka je úžasná, mne sa nič také nepodarilo. západ slnka je predsa len očarujúcejší než pravé poludnie ;)
 
Stránok 60 z 68
1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 67 68