miloslach wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Milos
Priezvisko: Lach
Mesto: Gloucester
Domovská krajina: Spojené kráľovstvo (Veľká Británia)


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 19. 01. 2016
Posledná aktivita: 2026-06-28 09:44:55
Status: offline

Kontakt

Iný IM: https://500px.com/henclova38

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
miloslach
Mesiac a Ladovec miloslach 2016-11-16 17:09:55
vdaka Pifra!
 
miloslach
Lacs des Cheserys miloslach 2016-11-15 11:51:56
Aig. Verte prekrasne nasvieteny, stan vytvara vyborny balanc co sa kompozicie tyka.. celkovo top notch praca!
 
miloslach
Twilight miloslach 2016-11-12 15:46:51
fajne tajomne!
 
miloslach
Súľov miloslach 2016-11-12 15:44:02
uzastny moment, vyborne foto.. v lavom dolnom rohu mozno trosku viac prazdneho miesta ale foto ma krasnu hlbku a atmosferu!
 
miloslach
Jeseň s nádychom zimy ... miloslach 2016-11-10 23:21:22
skvele svetlo.. sneh je tam ako ceresnicka na torte!
 
miloslach
V čarovnom lese... 2 miloslach 2016-11-10 23:20:33
pekne atmo.. tiez mysliim, ze celkom dobre kompo, co je v lese vzdy narocne
 
miloslach
Krajina farieb miloslach 2016-11-05 15:40:13
odkial to je fotene? ak sa mozem opytat.. vdaka!
 
miloslach
Tatry IV miloslach 2016-11-05 15:38:32
jedna lepsia ako druha a odkial to je fotene? vdaka
 
miloslach
Tatry III miloslach 2016-11-04 18:01:48
velmi pekne svetlo a kontrast farieb
 
miloslach
Krajina farieb miloslach 2016-11-03 16:21:54
krasne svetlo, najma na stromoch
 
miloslach
Sphinx Terrace 3571 m BW miloslach 2016-10-29 16:33:30
vyborne foto, s krasnou tajomnou atmosferou a velmi dobre kompo
 
miloslach
Face á facé Mont Blanc miloslach 2016-10-28 16:02:45
ja som mal vo stvrtok vecer hmlu, ze sa dala krajat a tie miesta niesu od seba az tak daleko, ale hory maju svoje vrtkave pocasie. takze len jednu noc ste tam boli?
 
miloslach
Face á facé Mont Blanc miloslach 2016-10-28 10:47:36
vyborne si to zmastil! tiez sa mi paci, ze panovi nesvieti celovka, myslim, ze by to bolo rusive, takto ma foto prijemnu pokojnu a tichu atmosferu.. to je noc z piatka na sobotu?
 
miloslach
Utesy v ohni miloslach 2016-10-12 14:09:28
dakujem Vam pekne!
 
miloslach
o rok neskor miloslach 2016-10-07 20:58:57
dakujem pekne Jugin!
 
miloslach
o rok neskor miloslach 2016-10-07 20:58:26
vdaka Mato!
 
miloslach
o rok neskor miloslach 2016-10-07 20:58:07
dakujem Tomas!
 
miloslach
o rok neskor miloslach 2016-10-07 20:57:47
vdaka Peto!
 
miloslach
o rok neskor miloslach 2016-10-07 20:57:28
dakujem pekne Jozef!
 
miloslach
o rok neskor miloslach 2016-10-07 20:56:15
dakujem Pitto!
 
Stránok 33 z 34