Jánošíková bašta Tam, kde je život ... II. Zimné pohladenie II. Írske pohľady vodopády II. historické pohľady vytrvalci naša krajina Cesta života vodopády III.
NIKA02

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto: "Logik wird dich von A nach B bringen, Phantasie wohin du willst" (Albert Einstein)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Nika
Priezvisko:
Mesto:
Domovská krajina: Nemecko


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 03. 10. 2010
Posledná aktivita: 2023-08-06 14:18:56
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7200
Moje objektívy: Nikkor 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR
Príslušenstvo:
NIKA02
V nočných uličkách IV. NIKA02 2013-04-20 23:42:56
dakujem pekne
 
NIKA02
V nočných uličkách IV. NIKA02 2013-04-20 23:42:35
dakujem pekne
 
NIKA02
V nočných uličkách IV. NIKA02 2013-04-20 23:41:47
postavicky su za oknami v bare ...... niekedy v buducnosti urobim aj tu verziu ..... dakujem Ti
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-20 23:38:01
DAKUJEM PEKNE
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-20 23:37:41
Dakujem, mam velku radost .
 
NIKA02
V nočných uličkách IV. NIKA02 2013-04-20 16:00:58
" Bez tmy‚ by sme nikdy nevideli hviezdy" ...... dakujem Ti velmi pekne
 
NIKA02
V nočných uličkách IV. NIKA02 2013-04-20 14:28:43
..... dakujem pekne
 
NIKA02
... NIKA02 2013-04-19 23:33:25
velmi sa mi to paci
 
NIKA02
Odkiaľ kam NIKA02 2013-04-19 22:42:50
super
 
NIKA02
V nočných uličkách III. NIKA02 2013-04-19 22:35:48
Dakujem Ti za komentik a radu, maximalne s Tebou suhlasim, mala som viac pracovat a mala som dat na prvy pocit, ze bez ramceka, lepsie to bolo ......
 
NIKA02
V nočných uličkách III. NIKA02 2013-04-19 21:53:06
Dakujem krasne
 
NIKA02
boj NIKA02 2013-04-19 13:26:04
suprova serka
 
NIKA02
Bicykel, žena, pes NIKA02 2013-04-19 07:55:50
3v1 .... dobra momentka
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-19 07:51:42
som velmi rada, dakujem
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-19 07:51:17
dakujem za zastavco
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-19 07:50:33
velmi ma to tesi .. dakujem pekne
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-19 07:49:59
Dakujem pekne
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-18 20:26:22
velmi ma to tesi dakujem pekne
 
NIKA02
Človek čo vyšiel z tieňa ... NIKA02 2013-04-18 16:15:54
paci ... a velmi
 
NIKA02
V nočných uličkách II. NIKA02 2013-04-18 16:06:59
Dakujem pekne za zastavco, potesilo ma to
 
Stránok 127 z 223