Rýchle autá II. Príbeh mora II. nad dolinou Hornádu naša krajina vodopády III. Temné tajomstvo nad morom Zimné pohladenie II. Írske pohľady Cesta života Tam, kde je život ... II.
NIKA02

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto: "Logik wird dich von A nach B bringen, Phantasie wohin du willst" (Albert Einstein)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Nika
Priezvisko:
Mesto:
Domovská krajina: Nemecko


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 03. 10. 2010
Posledná aktivita: 2023-08-06 14:18:56
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7200
Moje objektívy: Nikkor 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR
Príslušenstvo:
NIKA02
po zelenej znacke III NIKA02 2013-01-15 15:30:11
ja tam vidim bociana
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 14:57:30
...... I pita še dzecoch: "Ta to co to za džvir?" Zo zadu mali Ďuri še hlaši: "Ta to topir!" I stara mu na to: "Ňee, to ňe topir, to ňetopir!
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 14:12:01
? ......
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 13:57:35
velmi pekne dakujem
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 13:57:04
ako spravna modelka ...
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 13:56:20
.... s tým uškom ti na pozdrav máva a na pašu ťa zvoláva
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 09:50:54
dakujem Ti krasne ..... potesilo
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 09:50:27
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 09:49:50
Ze, super poza..... mam ju aj v inej poze, tu neskor dakujem pekne
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 09:47:10
 
NIKA02
eagle sunrise NIKA02 2013-01-15 09:45:41
pekne to mas
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch/2. NIKA02 2013-01-15 09:39:51
Kde tam vidis prepal......? myslis ten biely ramcek okolo foto...?
 
NIKA02
zima v Spanej Doline NIKA02 2013-01-14 22:50:52
velmi sa mi to paci
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch NIKA02 2013-01-14 21:51:49
.. ta vitaj .. pohutorime potom
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch NIKA02 2013-01-14 20:24:56
Ovečky sú živé bytosti, ktoré sa hýbu ..... a reč ovečiek ešte nepoznám, že by som im povedala, aby mi pekne pozovali a nehýbali sa, preto je to nízka clona a zaostrené iba na ovečky ...... diky
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch NIKA02 2013-01-14 17:29:50
dakujem
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch NIKA02 2013-01-14 17:29:35
vdaka
 
NIKA02
Ovečky pri útesoch NIKA02 2013-01-14 17:28:41
ano tak
 
NIKA02
pohľad z útesu/4 NIKA02 2013-01-13 20:00:20
dakujem Ti Milan
 
NIKA02
pohľad z útesu/4 NIKA02 2013-01-13 19:59:59
dakujem pekne
 
Stránok 140 z 223