Rýchle autá II. Príbeh mora II. nad dolinou Hornádu naša krajina vodopády III. Temné tajomstvo nad morom Zimné pohladenie II. Írske pohľady Cesta života Tam, kde je život ... II.
NIKA02

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto: "Logik wird dich von A nach B bringen, Phantasie wohin du willst" (Albert Einstein)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Nika
Priezvisko:
Mesto:
Domovská krajina: Nemecko


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 03. 10. 2010
Posledná aktivita: 2023-08-06 14:18:56
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7200
Moje objektívy: Nikkor 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR
Príslušenstvo:
Majo77
nádej Majo77 2014-01-21 19:53:41
fajná atmo
 
milanF
nádej milanF 2014-01-21 12:58:46
 
blahoslav J B Art
nádej blahoslav J B Art 2014-01-21 11:03:16
v cudzom meste ... dufam, ze Ta nechali prenocovat ... aj ked by to mohol byt nejaky dom z hororu
 
alexmenti
nádej alexmenti 2014-01-21 10:09:00
Také trochu zvláštne, ale zaujímavé a dokonca aj tajomné...čo sa asi deje za tým oknom vysvieteným?....
 
agatko
nádej agatko 2014-01-21 09:16:36
Pokiaľ je nádej, tak je to fajn.
Svetlo-tmavú plochu v dolnej časti fotky by som zlikvidoval - trochu odpútava pozornosť od okna nádeje.
 
jan21
nádej jan21 2014-01-21 08:57:30
Celkom prijateľno strašidelné

Fajn!
 
Spomienka na jeseň paloK 2014-01-21 07:03:57
pekne foto, zaujali farby
 
MiskoMacka
Ráno na vidieku MiskoMacka 2014-01-20 16:41:50
Páči sa mi
 
mkosztura
Pejko a Smejko mkosztura 2014-01-19 18:10:03
milé
 
mkosztura
Ráno na vidieku mkosztura 2014-01-19 18:08:56
pekné
 
blahoslav J B Art
Ráno na vidieku blahoslav J B Art 2014-01-17 23:56:39
aj tie rana maju v Nemecku krajsie
 
alexmenti
Ráno na vidieku alexmenti 2014-01-17 22:45:35
také pekné, prirodzené...
 
Duvaliere
Ráno na vidieku Duvaliere 2014-01-17 22:25:42
 
Jerry C.
Ráno na vidieku Jerry C. 2014-01-17 22:15:24
aj ja
ale inak dobre
 
Majo77
Ráno na vidieku Majo77 2014-01-17 20:24:24
veľmi pekná kompozícia a prirodzená farebnosť , je to podobné s NL , akurát že tu je zelenšia tráva
 
Jozef Sádecký
Ráno na vidieku Jozef Sádecký 2014-01-17 16:30:02
fajn
 
paldixy
Ráno na vidieku paldixy 2014-01-17 15:01:05
 
perf
Na potulkách perf 2014-01-17 14:52:24
Zaujímavé spracovanie. Trochu je tá lampa natesno. Chcelo by to viac priestoru, aby nebola tak blízko k okraju. Inak fajn.
 
perf
Keď lúče hladia krajinu perf 2014-01-17 14:49:40
Pekná, dramatická krajina.
 
jan21
Ráno na vidieku jan21 2014-01-17 13:53:54
Pekné
..a ako si nechale tie mraky usporiadat a nasvietiť krajinu! V germanii /Bavorsko?/ to funguje.
 
Stránok 77 z 169
1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 168 169