ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, Svadba / Rodinná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Ondris
Priezvisko: B
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 17. 12. 2010
Posledná aktivita: 2014-08-29 05:18:08
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
I love box seifi 2011-10-10 21:18:45
príklad, že u rôznych ľudí evekuje fotka úplne rozdielne emócie; mne prišli na um smutné spomienky - vojnoví veteráni bez nôh, ktorí boli posadení na malých vozíčkoch s malými kolieskami, na rukách mávali rukavice alebo omotané handry, takto rukami sa odrážali od cesty a a žobrajúc sa presúvali po uliciach miest;
 
I love box slavmiro 2011-10-10 12:09:35
pokozka umela, neprirodzena, chyba to. Kompo nalezato s celym telom, toto je divny crop
 
I love box MirekCek 2011-10-10 10:47:39
Jedno slovo: Drsné!
 
Blackman
cowgirl Blackman 2011-07-25 15:55:28
prijemne
 
NemesiS
cowgirl NemesiS 2011-07-25 15:51:06
celkom sympatické, len tá ruka v neprirodzenej polohe.
buď zmeniť uhol alebo zmeniť polohu modelky...a ak už po anglicky, školáckym chybám si sa mohol vyvarovať
Cowgirl
 
Obert.milos
cowgirl Obert.milos 2011-07-25 15:24:41
ruka je nejak divne, neprirodzene, chcelo by to natocit trosku telo, nie vyklbovať ruku... inak ok
 
javelin
cowgirl javelin 2011-07-15 14:40:30
Niečo sa zmenilo...?
Dajú sa pridať dve fotografie na kritiku v jeden deň...?
Či chyba portálu, že u oboch uvádza pred osemnástimi hodinami....
 
cowgirl Ultra TXF 2011-07-15 10:07:45
To isté ako pri včerajšej fotke .
 
cowgirl Ultra TXF 2011-07-15 10:06:49
Očakával by som od majiteľa Ds Mark III ,že kompozíciu má zvládnutú. Chybou aj týchto špičkových a drahých strojov je, že nekomponujú samé ,mohli by mať na voliči programov ešte nejaký program " composition " Celý ten záber stojí na kráse dievčaťa, inak nič.
 
Jozef Peniak
cowgirl Jozef Peniak 2011-07-14 22:33:11
kočka ale už bolo pisane kompzka ušla
 
cowgirl beholder 2011-07-14 21:51:34
....tak vážny kompozičný nedostatok nezachráni ani takáto krásavica v tak geniálnom svetle...veľká škoda tej amputácie...
 
kralik_j
cowgirl kralik_j 2011-07-14 21:41:41
davno som nemal adepta na foto dna na tomto portali, no tato sa mi tam naozaj pyta
 
cowgirl majky555111 2011-07-14 21:23:00
kade sa také pekné dievčiny pohybujú?
 
kralik_j
cowgirl kralik_j 2011-07-14 20:58:44
nadherna zena, velmi dobre svetlo

tu krasnu zenu nezatieni ani to jej prave zapastie co tak vytaca k objektivu...

S touto modelkou sa nedaju nafotit zle fotky, to je taky typ ze vsetky fotky budu exluzivne a budu mat super impact
 
bambi Snowkill 2011-07-03 23:06:25
škoda že není exif a nějaký popis jinak super fotky kolouška, nvix se mi líbí ta nalevo do zlatova...:úta mi mco sedí.
 
bambi puciiik 2011-07-03 23:02:43
pekneeeeeee
 
rasto.tn
sklamaný rasto.tn 2011-06-26 11:39:38
Kvalitatívne je to fajné, prevod do ČB je celkom dobre spracovaný, ale kompozične by som to asi jemne upravil. Pravé useknuté ucho mi tak celkom nepasuje, skôr by som prijal aspoň toľko miesta od kraja obrázku ako na druhom uchu. Väčší detail by sa mi tam ale nepáčil, lebo by sa stratila celková celistvosť a "feel" fotky. Orezané čelo je dobre nakomponované. Fotky, kde sú deti smutné sa mi vo všeobecnosti moc nepáčia, ale táto je spracovaná na dobrej úrovni. Napriek kompozičným výhradám ma zaujala.
 
Katuška Tamara008 2011-06-24 22:04:19
pekne (:
 
akras
havraník akras 2011-06-03 12:39:05
mne sa tvoj havraník páči a zdá sa, že sa mu páčilo pózovať ti.
 
pedros.02
havraník pedros.02 2011-06-03 00:06:29
pekná fotečka
 
Stránok 13 z 16