Wash Away II Slniečko :-) Monika Monika More Monika III Zuzana Monika Anjelik Zuzana
pathy

O mne

Niečo o mne: Narodil som sa v roku 1984 a vyrastal som v Považskej Bystrici. Vyštudoval som Hotelovú akadémiu v Púchove. Fotografia ma už od detstva rýchlo chytila za srdce a patrila k mojim obľúbeným koníčkom. Na začiatku to bolo len bezhlavé fotografovanie všetkého navôkol mňa. Niektoré fotografie skončili v rodinnom albume a iné nepodarené v koši. Dospievaním ma fotografia pohlcovala stále viac, a ja som sa do nej zamiloval. Nikdy som si ale nepomyslel, že by som sa raz fotografovaním mohol živiť. Ako samouk som množstvo času venoval čítaniu odbornej literatúry, sledovaniu tutoriálov na webe, navštevovaniu workshopov a sledovaniu posledných trendov vo svete fotografii. Rozhodnutie vydať sa na profesionálnu dráhu fotografa, sa teda zrodilo prirodzene a vyplynulo z mojej vášne pre fotografiu. Dôležitým aspektom bol aj stále sa zvyšujúci záujmom po mojich fotografiách, a tak sa mi splnil sen: „s vášňou robím to čo milujem“. Fotografia je pre mňa médium, ktoré má niečo odkázať, zachytiť okamžik, ktorý pominul a nedá sa zopakovať. Pokiaľ fotografia nenesie informáciu, pocit, príbeh alebo zámer, je to len „fotografia“. Preto sa snažím, aby každá moja fotografia vo Vás vyvolávala príbeh či emóciu a nebola len fotografiou, ale krásnou večnou spomienkou. V roku 2010 som sa stal členom Fotoklubu Fénix v Považskej Bystrici. Za môj najväčší úspech považujem prijatie do Asociácie Slovenských Svadobných Fotografov v roku 2013, ktorá združuje tých najlepších zo Slovenska. Mám za sebou jednu autorskú výstavu pod názvom: „Svadba a Portrét“, dve klubové výstavy členov fotoklubu Fénix, a jednu výstavu spoločného projektu štyroch fotografov „4 Pohľady“.
Motto: Carpe diem. Všetka technika sveta nevykompenzuje neschopnosť vnímať. Aký význam má hĺbka ostrosti, keď chýba odpovedajúca hĺbka pocitov?
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Blesk / Osvetlenie, Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Móda, Montáž, koláž, úprava, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Svadba / Rodinná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Ľuboš
Priezvisko: Ďurica
Mesto: Považská Bystrica
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2014-11-17 07:52:34
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D Mark II
Canon EOS 40D
Canon A-1
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM
Canon EF 85mm F1.2 L USM (II)
Canon EF 24mm f/1.4L II USM
Canon EF 50 mm F1.2L USM
Príslušenstvo:
settings
Hľadaj: fotografie za: v kategórii: zobraziť  
Nežná krása

Nežná krása

Jarná víla 2.

Jarná víla 2.

Jarná víla

Jarná víla

Pobrežie Lagosu

Pobrežie Lagosu

Monika

Monika

Anjelik

Anjelik

Wash Away II

Wash Away II

Guilty!

Guilty!

Wash Away!

Wash Away!

Zuzana

Zuzana

Zuzana

Zuzana

Zuzana

Zuzana

Monika

Monika

Monika

Monika

úsmev ako dar :-)

úsmev ako dar :-)

Monika

Monika

Monika

Monika

Monika

Monika

Monika

Monika

Slniečko :-)

Slniečko :-)

Dominika II

Dominika II

Dominika

Dominika

Monika

Monika

More

More

Monika

Monika

Pobrezie

Pobrezie

Monika

Monika

Fotografií 27 z 99