ephoto profile wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: peter
Priezvisko: cerva
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 12. 01. 2012
Posledná aktivita: 2013-02-01 11:17:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Frola
Kalvária Frola 2013-01-02 17:31:26
možná měně úpravy by bylo lepší, i černobílá by snímku dodala sakrální nádech
 
braňo.j
A tam je ciel... braňo.j 2012-11-07 13:57:07
skvele foto aj nejaky polovnik so psikom by mi tam pasuval
 
Jurij88
Vstup do raja... Jurij88 2012-08-18 10:22:46
Bral by som jemnejšie HDR a určite BW..
 
Stratený Stano
Na vrchole Stratený Stano 2012-08-03 21:29:08
Nuž, hovoriť v prípade Tomašáku o vrchole... čo ja viem...? Sú tam aj vyššie partie. Záber by sa hodil skôr na výšku - zdôraznila by sa hĺbka a zhora si nemusel mať taký tesný orez... Rozhodne by som využil odraz oblohy v mláke na skale, to by bola čerešnička...
 
tonyskot
Na vrchole tonyskot 2012-08-03 07:39:15
fajn
 
jerzi45
Čertova sihoť 822 m. n. m. jerzi45 2012-08-02 22:11:46
má svoje čaro
 
braňo.j
Domaša braňo.j 2012-06-25 10:19:16
fajn atmosfera
 
kovacmj
čergov kovacmj 2012-05-31 11:31:01
Aj ja experimentujem s HDR, ale toto je už na mňa brutal.
 
Michal Zahornacky
čergov Michal Zahornacky 2012-05-30 22:39:00
príliš vela HDR
 
Marcel Rebro
čergov Marcel Rebro 2012-05-30 20:39:20
si dal tej oblohe