peter.bino wallpaper

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro, Zvieratá,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Binó
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 08. 01. 2025
Posledná aktivita: 2026-06-28 03:08:26
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon 7D MK II
Canon EOS R6 Mark II
Moje objektívy: Canon EF 400mm f/4 DO IS USM
Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM
Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM
Príslušenstvo:
peter.bino
• V objatí tŕňov • peter.bino 2025-06-17 11:02:00
Ďakujem za zastavenie a komentár
 
peter.bino
• V objatí tŕňov • peter.bino 2025-06-17 10:59:12
Vďaka PS. To prasa čo pre vás chováme...(pre pamätníkov )
 
peter.bino
• V objatí tŕňov • peter.bino 2025-06-17 10:57:01
Ďakujem tento rok sa na mňa nejako často usmievajú
 
peter.bino
Z Malých Karpát peter.bino 2025-05-19 07:31:40
Super!
 
peter.bino
• V pruhovaných pyžamkách • peter.bino 2025-05-14 06:34:51
Ďakujem za zastavenie a komentár. Až tak by som to nedramatizoval. Mamča bola opodiaľ. Nemyslím si, že sa jednalo o ohrozenie života. Mám pocit, že divé zvieratá sa až priveľmi démonizujú. Žiadne z nich nechce ľudí zabíjať na počkanie .
 
peter.bino
• V spleti konárov • peter.bino 2025-03-11 15:05:30
Zrejme to nie je stránkou, ale nejakou chybou v mojom postprocese . Len mi nejde do hlavy, že keď exportujem fotku z PS, v 100% kvalite, zmenším a výsledok je blato .
 
peter.bino
• V spleti konárov • peter.bino 2025-03-11 13:18:11
Ďakujem. Je to ostré ako britva. Fotené na +-5m. Žiaden výrez. Akurát mám celý život problém, že keď zmenšujem fotku, fotka stráca na kvalite. Už som skúšal všetko možné, no stále neviem kde robím chybu. V prílohe prikladám 100% výrez.
 
peter.bino
• V spleti konárov • peter.bino 2025-03-11 11:44:50
Ďakujem. Teraz je ten správny čas. Skoro ráno alebo podvečer sa krásne ozývajú, len treba vedieť kde . Odporúčam staršie lesy, nie moc husté, s dostatkom dutín po ďatloch.
 
peter.bino
• Unikátny • peter.bino 2025-03-05 19:03:45
Ďakujem . Som naňho zvedavý keď vytlčie.
 
peter.bino
• Ešte držia • peter.bino 2025-02-27 10:11:11
Ďakujem
 
peter.bino
• Kocúrik • peter.bino 2025-02-14 17:52:41
Ďakujem krásne 🙂 jedno z tých vzácnejších stretnutí.
 
peter.bino
• Kocúrik • peter.bino 2025-02-14 11:47:16
Ďakujem
 
peter.bino
• Na kontrole • peter.bino 2025-02-12 18:19:29
Ďakujem
 
peter.bino
Fúzatka trstinová peter.bino 2025-01-29 08:23:53
Pekný "fúzač". Zatiaľ môj nesplnený sen. Podľa exifu ale mohla byť kvalita o niečo lepšia na statický záber. Alebo si fotil aj letovky? Iba mudrujem, čo by som dal za čo i len stretnutie
 
peter.bino
• Ľadová kráľovná • peter.bino 2025-01-09 20:18:40
Ďakujem. Som rád, že sa ešte nájde zopár ľudí, ktorí vedia aj čítať 🙂.
 
Stránok 4 z 4