PeterSV wallpaper
PeterSV

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: snívam o pečených holuboch.. :D ;)
Motto: fotenie je relax,lepšie ako hladieť doma do bedne,choď von,posilníš svoje telo.A keď vydržíš -budú aj zlaté zuby.:-)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro, Technika,

Osobné údaje

Meno: pepito
Priezvisko: xx
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 26. 07. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-25 22:35:08
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: ,,malá čierna krabička s dierkou,kade vchádza svetlo,, a pár sklíčiek k tomu..
PeterSV
Ladybug on the mask PeterSV 2021-02-19 17:53:04
fajn macro,
 
PeterSV
Hrdlička záhradná PeterSV 2021-02-19 17:36:29
pekný cvak,
 
PeterSV
Oriešok obyčajný PeterSV 2021-02-19 17:36:00
dobre zapózoval,
 
PeterSV
Oriešok obyčajný II PeterSV 2021-02-19 17:32:41
..ok,,až také hrozné to neni,,ale jesť mu chutí,je guľatý,
 
PeterSV
Slnečnica PeterSV 2021-02-19 17:15:43
slnečnica hľuznatá-topinambur,,v jeseni fajn rozkvitne,,mám miesto na ňu,,
 
PeterSV
S prvým snehom PeterSV 2021-02-19 17:10:18
super,,tiež fotievam listy, v jeseni na konárikoch,
 
PeterSV
Biele ticho PeterSV 2021-02-19 17:04:54
pekne napadalo,,to je radosť sa tam potulovať,
 
PeterSV
... PeterSV 2021-02-19 16:24:28
super,,
 
PeterSV
Zaslúžená odmena PeterSV 2021-02-19 16:23:56
pekné foto,
 
PeterSV
Človeče nezlob se... PeterSV 2021-02-19 15:44:21
pekné foto,
 
PeterSV
len spomienka... PeterSV 2021-02-19 15:41:51
pekne si ho,,princeznin prsteň,
 
PeterSV
Jeseň 2 PeterSV 2021-02-16 16:43:35
pekne,,
 
PeterSV
Jeseň  3: staro-jaré jablone PeterSV 2021-02-16 16:42:29
pekné foto,
 
PeterSV
Nasleduj svoju hviezdu PeterSV 2021-02-16 15:22:56
pekná bublinka,,
 
PeterSV
Lysica PeterSV 2021-02-15 18:51:29
ok,Orava je pekný kraj,,paráda.
 
PeterSV
Lysica PeterSV 2021-02-15 18:49:04
pekné foto,
 
PeterSV
krásavica PeterSV 2021-02-14 15:25:01
škoda,že sa u nás nezachovala,, para,, ako v Čechách,,
 
PeterSV
domček na stračej nôžke... PeterSV 2021-02-14 14:06:41
domček,domček-kto v tebe býva?--ok
 
PeterSV
Cukrové tyčinky PeterSV 2021-02-14 11:14:47
dobrá kontrastná,,
 
PeterSV
Veľké Hincovo Pleso PeterSV 2021-02-14 08:07:12
super
 
Stránok 198 z 347