ephoto profile wallpaper
rezen

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Maťo
Priezvisko: Smatana
Mesto: Partizánske
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2013-11-20 10:23:27
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: martin.smatana@gmail.com

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
rezen
:: homeless :: rezen 2008-03-22 00:42:15
mas slusnu vybavu..na to že mas 19..mas strojov na fotenie riadne..a dobre...jak si sa dostal k foto???
 
rezen
:: homeless :: rezen 2008-03-22 00:35:49
kam chodis na skolu?smiem vediet?
 
rezen
:: homeless :: rezen 2008-03-22 00:32:20
na modelku? a ty si co profik???fotis kratko a už cakas na modelky?wauuu..obdivuhodne....no aspon farby si mohol upravit..
 
rezen
trojica rezen 2008-03-22 00:30:11
vyzera to jak malovane...na rovinu..nechvalim...ale ani nezhadzujem..dake zvlastne to je...:-))
 
rezen
:: homeless :: rezen 2008-03-22 00:28:30
no myslim že to je slabe...
 
rezen
Volnost rezen 2008-03-21 11:09:07
no niekto tu ma pravdu..s tym viac hore a v lavo... inak pekne foto..tu vytkenm len to, že by som volil iny uhl.inak to je vec autora, tak beriem, autor je pan...
 
rezen
Workshop Rusovce 2008 rezen 2008-03-21 11:03:14
tak potom berie spat..myslel som ze si to ty, ked mas taku foto v profile...alebo podobnu?
 
rezen
Stajna s arenou rezen 2008-03-21 10:54:38
zaujimave
 
rezen
Workshop Rusovce 2008 rezen 2008-03-21 00:43:13
ze by azaziel?
 
rezen
oblaky rezen 2008-03-19 23:17:10
no skoda ye neni kridlo ostre...
 
rezen
rezen 2008-03-19 23:12:37
niekde prepalene...no nejak to nezaposobilo na mna..sorry...
 
rezen
Pavian rezen 2008-03-19 23:11:07
no to je haluz...na toto body davat nebudem..plytval by som s nimi...:- ))
 
rezen
Anglický vidiek rezen 2008-03-15 09:56:23
pada to..
 
rezen
daniel rezen 2008-03-15 07:31:32
no to svetlo je zaujimave, no ale inak je to pekne...mooooooov...
 
rezen
Mr. Kuchař rezen 2008-03-13 10:03:23
no je to v pohode, len je tam dost volneho...
 
rezen
Kačička 2 rezen 2008-03-06 16:31:32
celkom fajn... len sa mi zdaju niekde prepalene farby..ale to sa stava aj mne:-) tak nic..nevadi mi to..
 
rezen
rezen 2008-03-04 19:25:41
noto je slabe....
 
rezen
Z očí do očí... rezen 2008-03-01 23:56:13
no celkom fajn...
 
rezen
Na pohrebisku lodí 2-Nektarios rezen 2008-03-01 08:44:38
no tato je lepšia ako ta minula...
 
rezen
J.Beres ml.-vitaz rally Kosice 2 rezen 2008-02-28 18:55:51
foto celkom ok..len ten sum..
 
Stránok 14 z 18