ephoto profile wallpaper
rezen

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Maťo
Priezvisko: Smatana
Mesto: Partizánske
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2013-11-20 10:23:27
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: martin.smatana@gmail.com

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
rezen
Monika2 rezen 2010-06-29 10:56:54
pekný model mas,tak ju nafot este... kompo nic moc, ale myslim ze babu si potesil tymto zaberom....
 
rezen
Ivi rezen 2010-06-29 09:13:52
pekná fotografia
 
rezen
Šetrné sestry.. rezen 2010-06-27 23:25:14
pekne
 
rezen
Zdenka rezen 2010-01-02 13:29:48
paci sa mi pohlad, je taky zamysleny...skutocny....
 
rezen
Gone Baby Gone II. rezen 2009-12-28 11:26:40
zaujimave...pekne...ale chcelo by to lepsiu TK
 
rezen
LV rezen 2009-12-27 19:24:15
ani ja...ale modelka je krasna
 
rezen
dobré ráno rezen 2009-12-27 18:09:52
paci sa mi
 
rezen
rezen 2009-12-27 18:07:25
mne sa paci.aj spracovanie
 
rezen
Dole hlavou rezen 2009-12-27 18:05:43
nic viac len CVAK
 
rezen
R. rezen 2009-12-27 18:05:09
paci sa mi
 
rezen
rock on! rezen 2009-12-27 18:04:09
TK dobra... inak ma nezaujala...
 
rezen
Deniska :) rezen 2009-12-24 22:34:54
ty mas ale krasnu modelku.... aj ja chcem ju :D
 
rezen
Makak - obojživelník rezen 2009-12-24 22:21:00
to prevedenie tonovane...
 
rezen
Blúdenie hmlou rezen 2009-12-24 22:20:17
na ephote si vyhral? daj nazov knihy :D
 
rezen
Old Lugaricio rezen 2009-12-24 10:44:52
ano ano ano :D mne tie konare vadia :D mam ta ´dodrbat´?? :D
 
rezen
Kaviareň "Balkón" rezen 2009-12-24 10:43:27
ake pirusenie sukromia? a aky suhlas si mal pytat?
 
rezen
Bethlehem rezen 2009-12-24 10:33:44
si topoľčanec?? :D ako to že ta nepoznam :D
 
rezen
Vianoce v Trenčíne rezen 2009-12-24 10:31:31
parada...paci sa mi...
 
rezen
PF 2010 rezen 2009-12-24 10:28:23
presne ako VrviM...
 
rezen
Makak - obojživelník rezen 2009-12-24 10:24:26
zaujimave spracovanie... ako si to spravil?
 
Stránok 4 z 18
1 2 3 4 5 6 ... 17 18