ephoto profile wallpaper
rezen

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Maťo
Priezvisko: Smatana
Mesto: Partizánske
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2013-11-20 10:23:27
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: martin.smatana@gmail.com

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
rezen
Špicova fotografia rezen 2009-04-02 18:53:32
ze rezen:D
 
rezen
Nepi Jano nepi vodu... rezen 2009-03-31 20:27:26
kedze poznam autora a aj objekt...:D
 
rezen
Modráčik obyčajný rezen 2009-03-31 20:24:34
toto sa mi celkom pozdava....
 
rezen
keď je v Írsku pekne.. rezen 2009-03-29 19:47:20
farebne sa mi to paci
 
rezen
čakám na vlak.. rezen 2009-03-29 19:45:36
pekna fotografka..kompo slabe
 
rezen
Beláska rezen 2009-03-29 19:42:46
skoda zej ostrosti...noo..ale inak na to cim si to fotil celkom v pohode...stativ maros!!
 
rezen
Krásny pohľad rezen 2009-03-29 19:33:41
sroto:D ten prevod sa dal aj lepsie:D
 
rezen
pavucinka rezen 2009-03-29 12:04:35
zaujimave:D
 
rezen
BW Evka rezen 2008-10-24 17:47:51
baba pekna..tvari sa fajn..prepal mi nevadi..ale pozadie dalej od modelu
 
rezen
Jesenná... rezen 2008-10-12 11:39:42
na co tu je ta anonymita ked si pises meno pod fotku???
 
rezen
Purpurové rúcho rezen 2008-10-12 11:37:43
pacia sa mi farby... ale kompo by si mal skusit ine...
 
rezen
Učím sa HDR rezen 2008-10-12 11:35:43
no tak sa uc dalej..nie je to este ono..:D
 
rezen
My sister rezen 2008-10-11 09:10:32
sympaticka sestricka... pozdravuj ju...fota sa mi paci..to svetlo robi tu foto tajuplnu...
 
rezen
Farebný svet rezen 2008-10-05 08:44:03
aky bol pouzily objektiv?
 
rezen
Slnečnica rezen 2008-10-05 08:41:58
mna to nezaujalo...
 
rezen
тракторист rezen 2008-10-05 08:35:16
je to divne ..ale vedel by som si to predstavit v dakom casaku polnohosp. paci sa mi to..ta hmla svetla a tak.
 
rezen
Já chci domú! rezen 2008-10-05 08:33:43
a co ked to je z mobilu? to sa obhajujes? mne je jedno cim si to fotil...jednoducho sa mi foto paci...
 
rezen
Výjazd zo zákruty rezen 2008-10-05 08:31:05
no a to je skoda...
 
rezen
Výjazd zo zákruty rezen 2008-10-04 22:06:54
skoda ze si to tak urezal
 
rezen
Šipky rezen 2008-10-01 17:50:48
neviem ci sa mi to zda..ale TK je dost mala..preco magic1? zmensovanim?
 
Stránok 7 z 18
1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 17 18