ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
ale je tu krásne...... seifi 2019-05-09 19:38:48
Špania Dolina
 
seifi
Mir-1V seifi 2019-05-08 21:19:03
si to pomenoval ako stíhačku, kus poetiky do toho ; tvoje šifry modeliek sú nám k ničomu
 
seifi
Kostol svätého Karla seifi 2019-05-08 21:16:16
a mínus to súsošie, či čiernota v popredí, bijú sa dva motívy, aj keď je zjavne, ktorý je hlavný, ale tienii; kompozíciou mi to nesedí
 
seifi
Doda seifi 2019-05-07 21:37:22
to WB bolo už minulé nedobré, dnes to samé
 
seifi
Nové Štrbské pleso ... seifi 2019-05-07 21:35:45
chýba mi motív ...
 
seifi
Čakám seifi 2019-05-06 21:21:47
stačilo pustiť svetlo zo strany do vlasov , aby bolo vidieť, kde končí hlava (pravda pozerám to na NB, a tu to nevidím) a pýta sa mi vidieť aj druhé oko, takto je nos príliš "výstredný"
 
seifi
Jar v Malej Fatre seifi 2019-05-06 17:32:58
ešte že si to napísal, z fotografie to zrejme nie je
 
seifi
Bez spojenia seifi 2019-05-04 22:13:02
k čomu ten spodok s tou cestou a žltou ?
 
seifi
Večerné Áno seifi 2019-05-04 12:45:25
čím ďalej tým je svadba okázalejšia, mladí sú šťastnejší (rodičia tiež), fotograf a kameraman stoja stovky pre kvalitný záznam historickej chvíle (ako prvej svadby) ... a rozvodovosť stúpa
 
seifi
na hladine seifi 2019-05-01 12:08:23
asi si to vyhovoriť nedáš, ale s tou nepotrebnou ochrannou pečaťou na nebesiach to len zhoršuješ
 
seifi
pod kriváňom seifi 2019-04-30 20:27:33
šiel by som bližšie ; iná kompozícia
 
seifi
The Dream of Magnolia.. seifi 2019-04-30 19:48:38
nad tými prvými kvetmi vo svetle nad hlavou by som to orezal, to tma hore je navyše, slečna je skromne vydelená len polovica plochy fotografie; zaslúži si viac
 
seifi
Večer na Alpe di Suisi seifi 2019-04-29 19:55:33
Mne ten baculatý formát nesedí
 
seifi
medzi nebom a zemou seifi 2019-04-27 20:12:16
by som foťákom o niečo viac vpravo; a príde mi to preostrené
 
seifi
Marmolada seifi 2019-04-24 21:32:00
také počasie na "nefotenie" si mal ; ubral by som dole a pridal hore , orezal čosi z oboch strán
 
seifi
-S- seifi 2019-04-24 21:12:33
pouvažoval by som pri takej blondínke na málinko tmavšom pozadí ... najmä ľavá horná časť
 
seifi
... seifi 2019-04-23 12:27:41
pýta sa tam sediaci divák alebo zabudnutý plášť, niečo čo tú rytmičnosť naruší, kde sa zachytí oko
 
seifi
kostolík seifi 2019-04-23 11:44:57
zaujímavé
Po vysvätení v roku 1880, boli do krypty pod kostolom privezení z budapeštianskeho cintorína desiati Wágnerovi príbuzní. Hrobka mala dvanásť hrobových miest, neskôr v nej bol pochovaný aj samotný Wágner. Po druhej svetovej vojne sa o kostol starali rádové sestry z Kovariec. Neskôr boli kostol aj krypta vyrabované....
 
seifi
Hriňovské ráno seifi 2019-04-21 16:26:53
obloha tu scénu nariedila , by som to nad tým lesíkom na kopčeku vpravo rezal; otázna vľavo dole biela šikma čiara a pravý okraj vytŕčajúce halúzky
 
seifi
Boží hrob - bazilika Šaštín 2019 seifi 2019-04-20 20:07:19
pri toľkých kresťanoch by som očakával stav republiky v lepšom stave ... je správny čas sa nám zamyslieť, kde je chyba, a prečo ? mámon zaslepil ľuďom oči, málo je milion aj dva; akoby kresťanom (aj to polovici) stačilo ísť na spoveď ráz do roka, a s morálkou, etikou či Desatoro sú vysporiadaní
 
Stránok 128 z 523