| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
tak ako má Karol S. fotosĺpček týždňa, môže mať Fotografiu týždňa, napríklad.
Nebojme sa vzdelávacieho procesu, inak budú masy usmerňovať iní, nevidiaci, ale s odvahou. A potom beda nám.
Ja koniec ephota nevidím v reklame, ale v tom, že na ephote nie je žiadna kritika, ubúda kritický a náročný fotograf, divák a keď tu aj je, tak je ticho. Veď tu okrem páči a sem-tam pár pripomienok od pár divákov nič v diskusii pod fotografiami nenájdeš. Skoro žiadne názorové debaty ku kompozícii, orezom, momentom, obsahu . Zato v technickom okienku to diskusiami prekvitá.