ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Harmónia seifi 2018-02-24 19:47:17
fajn motív, možno by som volil formát na šírku
a celkom by ma zaujímalo, prečo ako autor fotky mínuskuješ diváka, ktorý pri tvojej fotografii trávi čas; ak s ním nesúhlasíš, tak mu napíš v čom; všetci (teda skoro všetci) chcete nejaký postreh, a keď to nie je pozitívne stanovisko tak mínus ?
 
seifi
Hrad 2 seifi 2018-02-23 20:08:02
ani spracovaním ani kompozíciou
 
seifi
o stopách seifi 2018-02-21 16:14:36
moc pekná vŕba nad potokom
 
seifi
Fairy glen Gorge seifi 2018-02-20 20:24:57
fajn, aj keď tiemliečne vody sú mi prejedené, ale aspoň idú statívy na odbyt
pocitovo padá vpravo
 
seifi
beze slov :) seifi 2018-02-16 16:37:56
s tým drevom sa núka stovka príbehov
 
seifi
jazero3 seifi 2018-02-15 21:40:00
pošli odpoveď; hoc, pravdu povediac, asi by som uznal aj odvodené varianty ... pekný večer všetkým
 
seifi
jazero3 seifi 2018-02-15 20:43:40
začalo to skôr ako byť či nebyť; asi nebudeš vedieť, akú má junák na Slovensku 1. filozofickú otázku v hlave, ak stretne dievčinu ?
 
seifi
jazero3 seifi 2018-02-15 20:33:22
bez toho by sme zdreveneli
 
seifi
... seifi 2018-02-15 20:26:06
2/3 z oblohy zhora by som ubral
 
seifi
Voyeur seifi 2018-02-15 20:13:27
vnímam to ako pokus skúsiť zaujať, alebo ako by sa dalo vybočiť z vychodených koľají
 
seifi
jazero3 seifi 2018-02-15 20:10:59
ako sa dostávam do absurdistanu .... v Nemecku je už aj Ono, tak by tam mohli sedieť aj traja; inak slovkom dvaja z toho vypadáva, že by tam mohli sedieť DVE ženy; mohol by sa toho Brusel chytiť, či to nie je diskriminačné
 
seifi
Mysterius seifi 2018-02-15 19:09:19
orezal by som toho chlapíka vzadu
 
seifi
Tatry v hmle seifi 2018-02-10 14:01:26
mne si netrafil tentokrát; nízko je ten horizont ... veľa oblohy , farebne je to hodne posunuté, na čipe kaňky
 
seifi
Nevesta seifi 2018-02-09 21:35:21
ale nemám dobrý pocit z tých padajúcich dverí ...
 
seifi
Zamyslena... seifi 2018-02-08 20:37:06
ako dokument s názvom zamyslená, no moc to dokopy nejde ... skôr potom názov Vihorlatská 21
 
seifi
zimná sezóna .. (I) seifi 2018-02-08 20:34:43
počul som, že kto nemá, dostane ...
 
seifi
Rachel seifi 2018-02-07 22:28:33
tie ruky by som prijal mať rovnako položené , moc to priťahuje oči , následne si všímam , ako je vyosená do strany , by som to nad prsiami urezal ...
 
seifi
-Čistá myseľ- seifi 2018-02-07 22:23:22
fajn, až na ten horizont popod nos
 
seifi
Na prechádzke. seifi 2018-02-07 22:21:50
pes k nám zadkom, pani pozerá kamsi bokom, decku tiež do tváre nevidno, pozadie rozbité ... nevidím to moc dobre ... nebolo veselšieho momentu ?
 
seifi
Quo vadis človeče seifi 2018-02-05 21:05:05
ako píšeš, aby nevznikol dojem, že v popredí je Ďumbier
 
Stránok 155 z 523