ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Všetko, čoho človek užíva.. seifi 2014-05-23 14:41:01
asi tak, a s kombajnom novej rady Mi 24 k počudovaniu dedinčanov pristál na susednom poli
 
seifi
Všetko, čoho človek užíva.. seifi 2014-05-23 12:58:14
Ivan, niektoré fámy o Slovákoch už padli, bojím sa, že padnú časom ďalšie; no v tomto prípade dvaja robia a 6 pozerajú a predseda s podpredsedom v hlave rozdeľujú odmeny
 
seifi
Karkoolka II seifi 2014-05-23 12:53:08
v prípade, ak je to z dvoch obrázkov, pýta sa to aj do témy montáž / koláž ?
 
seifi
Spring Blossoms II. seifi 2014-05-23 11:31:57
ale my nie sme časopis časopis chcel možno niečo na dvojstranu; takto nalepené na seba fotografie by sa mohli nejako myšlienkovo dopĺňať, a jedna bez druhej by nedávala zmysel; ale si pozrieť predsa jednu fotografiu a osve druhú;
 
seifi
Katarina seifi 2014-05-22 22:25:38
tak to zakončím tým, že ak by boli tie pery rovno, tak je to lepšie (u mňa), pretože ti to pokrívilo nos
 
seifi
Katarina seifi 2014-05-22 22:08:35
mala by si to všetko dať do popisu fotografie predom ak do minuty pridáš foto s rovnými perami, uvidím, že si mala rozohraný aj tento variant a priznám prehru samozrejme žartujem; prajem pekný zbytok večera; ale uznaj, že nemá význam nejaké postrehy a námety písať, všetky odpovede "tak som to chcela"; začneš mi pripomínať politikov
 
seifi
Spring Blossoms II. seifi 2014-05-22 21:27:07
u mňa pravá lepšia, ale nedošlo mi toto uverejňovanie dvojice foto; sa ponáhľaš alebo ako ?
 
seifi
Katarina seifi 2014-05-22 21:23:05
pocvič mrkanie bez nadvihnutia kútikov a nech sú tam mihalnice / fajn
 
seifi
Pri západe seifi 2014-05-22 21:18:48
si prečítaj, čo si napísal...
 
seifi
Bratia seifi 2014-05-22 21:15:53
kus doladiť, ale to je záber zo života ; pridaj takých viac
 
seifi
Pod Grossglocknerom seifi 2014-05-20 13:59:37
dosť neprehľadné, najmä tá kopa vpredu na pozadí svahu; vežička mohla vyčuhovať viac nad horizontom
 
seifi
Alexandra seifi 2014-05-20 13:51:15
no ono je jedno či pohla či nepohla, to nie je dôkazový materiál , dôležité je, aký má z toho pocit človek, a vysvetlenie, nepohla, nebude mať kto dať
 
seifi
Po tráve.. seifi 2014-05-19 20:18:28
pri tom rušivom pozadí scéna neprehľadná , zapisovateľ vpredu tomu tiež nepomohol; cvičiteľky OK
 
seifi
Michaela seifi 2014-05-19 20:06:00
už dám pozor, Editka hodne úspechov prajem
 
seifi
Prva oslobodena obec Kalinov seifi 2014-05-19 15:46:33
ľudia a ich práca, dobrá téma... to je ich česť tam stáť, nie práca či nie tak ?
tie dosky ...viac spodku sa mi žiada, nie takto spojené s okrajom
 
seifi
Michaela seifi 2014-05-19 15:41:46
tie kolená reznuté, a ploché je to ako píšu dole podo mňou; viac priestoru by som nechal vpravo, vľavo je operadlom úplne odrezaná od zbytku priestoru vľavo , ale predpokladám, že ten je tam na to logo; no takže je to nevyvážené, logo nemá váhu modelky, fotografia padá vpravo - tak pocitovo ako to vidím
a ešte by som ju dal ďalej od steny, že by nebolo vidieť všetky kaňky, predpokladám ale, že si to tak chcel
 
seifi
prosím vstúpte ... seifi 2014-05-18 16:42:37
ten sa stihne z opice vyspať a aj niečo medzitým na druhú nazbierať to Slovensko je riadne zúbožené
 
seifi
Predávačky ... seifi 2014-05-18 16:19:35
a ako by vyzerala situácia, ako to robím ja, že sa u nich zastavíš, s úsmevom im povieš, že si ich s ich dovolením odfotíš;
 
seifi
Predávačky ... seifi 2014-05-18 09:06:30
ako sa fotí v takom meste ako je Havana ? bolo ťažko ich odfotiť spredu ? so 70/200 (apod.) je kontaktné foto získať ťažšie; bol by problém použiť 16/35 (napr.) a fotiť z 1-2m ? a do Havany by som sa veru aj vybral
 
seifi
Sant´ Antimo seifi 2014-05-18 09:00:34
mám rád tieto kostoly, a rád sa do nich pre tú atmosféru, čo v sebe skrývajú, vraciam
myslel som, že si bol v Caorle
 
Stránok 332 z 523