ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Strečno seifi 2014-03-10 19:39:12
moooc natesno hore
 
seifi
~ Pulsatilla ~ seifi 2014-03-10 13:09:18
plochý je ten obraz, v hnedej mase; na výšku áno, ale zhora ubrať na 3/4; čb si neskúsil ?
 
seifi
... seifi 2014-03-09 17:14:28
fajn, páči; prsteň mi to ale rozhádzal, z druhej strany to nie je tak nudné
 
seifi
Brýlky seifi 2014-03-09 10:23:22
ruší ten revex; ale takto opakujúce sa prvky sú vďačným námetom
https://www.photopost.cz/foto/426137.htm
 
seifi
Ruzova seifi 2014-03-09 10:03:38
fajn; páči; pocitovo alebo iné topánočky alebo iné pančuchy (?)
 
seifi
Zaviata trať seifi 2014-03-09 08:31:33
viac kontrastu pre zvýraznenie sneženia ?
 
seifi
Nostalgický les II seifi 2014-03-08 10:28:13
 
seifi
Hentesbolt seifi 2014-03-07 19:51:33
pointa je zatajený predávajúci, inkognito na ktorého sa skúša dobrá nálada s úsmevom
 
seifi
Bože, čo mi to narástlo?! seifi 2014-03-07 19:49:20
úplne v pohode ; treba fotiť a hľadať cit
 
seifi
ona seifi 2014-03-07 19:46:36
svietením je z ľavej nohy noha vzpierača; ľavá strana zadku neforemná oproti pravej strane - lepšie by som to nenasvietil, píšem ako to vnímam pocitovo
 
seifi
Muž s krížom (3) seifi 2014-03-07 19:40:14
mal by, aspoň by sa polepšil
 
seifi
Bože, čo mi to narástlo?! seifi 2014-03-07 19:37:51
akosi je to moc, clarity, nie ?
 
seifi
Pod mráčikom II. seifi 2014-03-07 14:59:46
fajn; páči, ja by som to kompozične akosi inak;
 
seifi
Prechádzka po pláži ... seifi 2014-03-07 07:40:11
.
 
seifi
klus I. seifi 2014-03-07 07:38:19
fajn; mám rád takéto foto; spodná svetlá plocha dosť veľká, asi by som to orezal zospodu a sprava;
 
seifi
NN - Nebeský Nepal seifi 2014-03-06 19:43:57
to by bolo fajn aj v čb, myslím
 
seifi
Prisám.... seifi 2014-03-06 19:43:01
....sestry, že je to moja neter.........." dobré je to
 
seifi
pure seifi 2014-03-06 17:13:01
bez tej kľučky
 
seifi
De Gusta CIA seifi 2014-03-05 07:25:46
a prezidenta si ctíte
 
seifi
Dáma a pes seifi 2014-03-05 07:23:58
fajn; páči; s tou oblohou je pri mori problém,
 
Stránok 343 z 523