| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
Mimochodom. Vyslovenej , alebo napísanej myšlienke sa vraví "názor", až po vyzvaní prejaviť sa. Ak to vyslovíme, alebo napíšeme skôr,ako sme boli tázaní, jedná sa o radu, pripomienku atď... Samozrejme o radu, či pripomienku sa jedná vtedy ak sa obsahovo dotýka témy, čo sa v Tvojom prípade nedá nazvať ani omylom.
A poznámka o plnom kalendári tiež neobstojí. To akokeby milionár povedal, že nepotrebuje robiť reklamu, lebo má plný účet.
1. S takýmto úchopom by čajočka nenapísala nič a pravdepodobne by jej tá ceruzka vypadla z rúk.
2. Ceruzka vyzerá ako ceruzka pri hrote, medzi rukami je to ploché. Doska.