ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
na potulkách.... sunajn 2014-08-21 13:59:45
No prízemná je zatiaľ táto Tvoja odpoveď... Nemáš času zapodievať sa prízemnosťou a pritom 5 Tvojich riakov,.. absolútne prázdno. Ostatne, ako Tvoja fantázia, viď. namátkou Tvoja galéria - Bruno. (bez urážky, nenarážam na objekt-Tvojho syna, ale na SCÉNAR)
 
sunajn
na potulkách.... sunajn 2014-08-21 13:33:22
Typická reakcia popudenej ženskej. Myslel som poobzerať sa "TU" na tomto portáli. A neodpovedala si na podstatnú otázku. Ktorý portál ponúka to, čo aj tento? Teda, okrem chválenia gýč fotiek...
 
sunajn
Kýchajúci pštros sunajn 2014-08-21 13:26:47
Tak teraz neviem. Som debil ja, alebo éfoto? Dal som tu ako prvý pochvalný koment a je ten tam...
 
sunajn
na potulkách.... sunajn 2014-08-21 12:59:00
Tak to si silne na omyle, že tento portál je orientovaný takmer jedným smerom. (To že sa to tu hemží brakom, neznamená, že sa s tým stotožňuje aj tento portál.) Tento portál má za cieľ iné, vyššie ciele, než iba pochvaľovanie si rodinných fotografií. Asi Ti ušlo, kde sa nachádzaš. Ktorý portál, keď ich tak chváliš ponúka to, čo tento?
Takže, bez urážky a skús sa okolo seba poobzerať.
 
sunajn
. sunajn 2014-08-21 12:35:59
245 kukov a ani jeden kec. Aspoň 1/5 by mohla mať výchovu a nechať tu koment.
Takže. V náhľade to vyzerá, že bude na čo kukať, ale po rozkliku dosť nuda. Podľa mňa tomu najviac poškodila úprava fotky. A možnoby bolo lepšie, keby sa lesná víla nedívala do objektívu, ale za Teba.
 
sunajn
plážové......1. sunajn 2014-08-21 12:11:06
 
sunajn
plážové...... 2. sunajn 2014-08-21 12:09:16
Fotka pekne ostrá, ale nezaujimavá, nudná, obyčajný cvak.
 
sunajn
(bad) Angel sunajn 2014-08-21 11:39:47
Trochu trebalo ukázať aj ňadra v predu, takto to pôsobí orezane a tú pokrčenú bradu jednoznačne vyretušovať.
 
sunajn
Happiness sunajn 2014-08-21 10:30:52
Panna Mária po 100vke

 
sunajn
Odisiel sunajn 2014-08-21 10:19:56
Otázka: Prečo keď baby plačú si predtým namaľúju oči?
Pripomienka: Keď odíde - otvára sa šampanské!
A teraz k obrázku: Nepresvedčil ma ani vyzážne, ani pocitovo. Čakal by som viac umuchlanú tvár a nielen roztečené tiene. Aj ten výrar, je taký... nezaujatý. Ale náboj to v sebe má. Ale len taký malilinký. Ináč by som sa nepristavil.
 
sunajn
Fajčpauza sunajn 2014-08-21 09:46:34
A všimol si si tú fajne odležanú plávajúcu podlahu?
 
sunajn
Čierna labuť sunajn 2014-08-20 15:35:35
Hej.
 
sunajn
nonel sunajn 2014-08-20 15:17:58
Okuliare to zabili. Príliš veľké
 
sunajn
Goalkeeper II sunajn 2014-08-20 14:52:42
A ja som myslel, Goalman
 
sunajn
Rok Koňa sunajn 2014-08-09 13:09:44
Nem chapačka tá i_ááá hlava. Nevyzerá ako maska, skôr ako zlá montaža
 
sunajn
Unesco-Bardejov sunajn 2014-08-09 13:04:27
Hmm... tá úprava, je skôr poprava. Netreba vždy robiť snímok zaujimavejším...
 
sunajn
Západné zbiehanie línií sunajn 2014-08-09 13:00:32
Éééé... a knej sa chodíš kajať, či trucovať?
 
sunajn
Západné zbiehanie línií sunajn 2014-08-09 12:59:12
Šumné. Ináč, tie čiary vpredu, to pristali marťania, chceli kruhy v obilí... ale tajtrlíci si nevšimli, že im ho dakto pokosil
 
sunajn
Krása prírody sunajn 2014-08-09 12:24:12
Tie dátumy si mohol vyretúšovať.
 
sunajn
Keď hory paru robia sunajn 2014-08-09 12:11:26
Hory, no... Vrchy
 
Stránok 107 z 316