| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
Takže, bez urážky a skús sa okolo seba poobzerať.
Takže. V náhľade to vyzerá, že bude na čo kukať, ale po rozkliku dosť nuda. Podľa mňa tomu najviac poškodila úprava fotky. A možnoby bolo lepšie, keby sa lesná víla nedívala do objektívu, ale za Teba.
Pripomienka: Keď odíde - otvára sa šampanské!
A teraz k obrázku: Nepresvedčil ma ani vyzážne, ani pocitovo. Čakal by som viac umuchlanú tvár a nielen roztečené tiene. Aj ten výrar, je taký... nezaujatý. Ale náboj to v sebe má. Ale len taký malilinký. Ináč by som sa nepristavil.