| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
čo mala na ume.
Šat svadobný obliekla
na vrch veže sa vyvliekla.
V ruke buket rúži drži
však viac po tom, čo v sklepe je, túži.
Už aby svadobná začala hostina
ponorím smútok svoj do vína.
Darmo to chcela mať moja
aby som bola len tvoja.
Aj keď pred faráromsa ti sľúbim
ja len svojho suseda Ďura ľúbim!
Záber nebárs... ta vlečka robí akoby to ona taká široká bola.
A tak nejak si neskúšal?
https://www.youtube.com/watch?v=fXIdKPM63Pc