Musíme vyhrať! Amsterdamské reflexie Na 57. poschodí Čiernobiela Praha Za svitania v balóne Keď rúk je málo... Santas´ Teambuilding Bruarfoss London Eye is fun Blízke stretnutie tretieho druhu
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
M.B & St.P.C walde 2012-12-01 18:35:44
...pekne, vzhľadom na to že most má len dva piliere, je to najlepšia možnosť ako to komponovať...pozeral som si aj ďalšie v tvojej galérii...pri fotení najznámejších miest si si vždy vybral vhodnú "postriežku"
 
walde
Reparat walde 2012-12-01 15:29:02
...skvelá
 
walde
Prelet nad Baganom 2 walde 2012-11-30 19:59:28
...ďakujem Jarka za zastavenie...teší ma že sa ti ju podarilo nájsť
 
walde
Buenos Aires - Puerto Madero walde 2012-11-30 16:35:30
...paráda, výborná doba na fotenie plus zaujímavá obloha...takto pekne sa mi to nepodarilo nafotiť
 
walde
Tanečníci tanga walde 2012-11-30 07:57:27
...vďaka za pripomenutie Vilo, bol som tam približne v tom istom čase a rád na tie zážitky spomínam
 
walde
Podtatranské fukoty III. walde 2012-11-30 07:55:01
...paráda
 
walde
Tankujeme 3 walde 2012-11-28 20:06:03
...prima fotečka
 
walde
... walde 2012-11-28 20:04:30
...výrazné gesto spolu s orezom, súbor zvláštnych objektov v zábere robí z foto príbeh s viacerými možnými vysvetleniami....možno aj preto si volil v názve tri boďky...zaujalo
 
walde
na Veľkom Rozsutci walde 2012-11-28 20:00:00
...parádna svetelná atmosféra a fajn umiestnenie postavy do záberu
 
walde
šagráda IV. walde 2012-11-28 19:56:39
...táto je výborná...tak ako aj ostatní píšu....precízne si nakomponoval...dobré oko
 
walde
show na horách walde 2012-11-27 20:08:13
...pekne nebo rozohralo predstavenie...a pekne si ho zachytil
 
walde
Za súmraku walde 2012-11-27 19:53:39
...pekne zachytené
 
walde
humilitatis in solitudinem walde 2012-11-27 19:36:53
...výborné
 
walde
dobrú chuť Železožrúti walde 2012-11-27 07:44:28
 
walde
Metelica nad katedrálou walde 2012-11-27 07:42:44
...ďakujem Vám za pristavenie....mal som vtedy nový kompaktík (Canon S 100) a testoval som čo vie pri slabom osvetlení....na ISO 1000 už dosť šumí (ponechal som bez úpravy) ale fotí to aj v noci z ruky
 
walde
Liptovské rána II walde 2012-11-26 23:25:36
..príjemné atmosferické foto
 
walde
Modráčik 3 walde 2012-11-26 23:23:49
..parádny kúsok
 
walde
Lietajúci Max II. walde 2012-11-25 23:03:26
...si sa vybláznil s tou hojdačkou
...fajnová pohybovka v detaile...chlapec sa tvári ako pri nejakej vážnej činnosti
 
walde
Pre osvieženie a energiu walde 2012-11-25 23:01:22
...fajnová energetická
 
walde
jesenné impresie walde 2012-11-25 22:21:46
...veľmi pekný akvarel
 
Stránok 439 z 571