Samotár Tanečnica Keď rúk je málo... Tváre Ázie III Slnečný kúpeľ divokých koní Večer nad Santorini II Millenium Bridge II Pri múre nárekov Musíme vyhrať! Egejské inšpirácie
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
zo života sršňov walde 2012-10-12 15:36:24
...pekná DOFka
 
walde
sušíme III. walde 2012-10-12 15:34:31
...pekne nakomponovaná ulička...páči sa mi keď sa tá dlažba tak "nebezpečne" leskne
 
walde
Spomienky na Afriku VI walde 2012-10-12 15:33:30
...tento jednoroháč tu už tuším účinkoval..vryje sa do pamäti
 
walde
Tváre walde 2012-10-12 15:30:06
 
walde
Tváre walde 2012-10-12 15:29:21
...tak som to presne vnímal aj ja...plus zaujímavé xichty...aj keď, tak ako mrco píše, mohli by to byť kľudne aj Člováci, pardon, Slováci...a možno...aj to je istý poznatok, tí ľudia sa mi neznali až tak moc odlišní od našich...asi sa tu ešte v stredoveku fest s nimi premiešali
 
walde
Tváre walde 2012-10-12 15:25:27
...vidíš to, a ja som si myslel že tam dobré svetlo je... pekne zasvietilo na sediacich pri okne, pričom tí vzadu zostali viac-menej siluetoví...
 
walde
Každý má svoje miesto... walde 2012-10-12 09:29:55
...vidím ju až teraz...náhodička...super moment
 
walde
A  sú tu znova walde 2012-10-11 23:26:10
...ďalšia pekná
 
walde
nežná Lucia walde 2012-10-11 14:43:08
...ja som svojho času hodnotil a pozitívne komentoval aj Tomášove portréty,...ak páni dovolia, budem hodnotiť a komentovať aj tento nádherne prevedený akt:
...páči sa mi práca fotografa, jemná tonalita, kompozícia, póza, a...snáď páni prepáčia, nie som pritom zameraný na fotenie aktov
 
walde
Úteky walde 2012-10-11 08:57:29
...Spiš?...som myslel že nejaká rozprávková krajina...veru pekné miesto, moment i foto
 
walde
sušíme II. walde 2012-10-11 00:03:09
...veľmi pekné...prádlo povešané krížom cez úzku uličku sa mi vždycky popačovalo
 
walde
Banánový Max walde 2012-10-10 23:59:31
...2v1 alebo ...lepšie ako "vidieť bažanta" je "jesť banána"
 
walde
pod dáždnikom walde 2012-10-10 23:32:37
...dobrý moment
 
walde
Spomienky na Afriku I walde 2012-10-10 23:25:15
...pekná celá séria
 
walde
Dubák walde 2012-10-10 22:58:59
...prima fotečka
 
walde
V trojke walde 2012-10-10 22:57:40
...táto fotografia je vynikajúca
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-10 14:50:15
...dnes sa ujala aj tu :
https://1x.com/#!/photo/54387/portfolio/84617
 
walde
Nečakané stretnutie walde 2012-10-09 23:49:49
...ďalšie mimoriadne vydarené foto...gratulujem Miloš
 
walde
Štart walde 2012-10-08 23:09:01
...supéer
 
walde
Marmolada walde 2012-10-08 23:08:10
...podarilo sa
 
Stránok 453 z 571