Medzi nebom a zemou Brána k Titikake Ranný dotyk Posledné dotyky slnka v Bryce Jerichova trúba Čiernobiela Praha Oči Rozlúčka s Islandom Zámok Hluboká Pri múre nárekov
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
Tam vonku walde 2012-07-29 20:53:36
...ďakujem
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-29 20:53:14
...dík za kuk, Jožko
 
walde
Strážcovia walde 2012-07-29 20:33:27
...pekne nakomponované, príjemné foto
 
walde
Posledné lúče walde 2012-07-29 20:32:12
parádna zlatohodinková
 
walde
Samoty noci walde 2012-07-29 14:09:25
...napadlo ma tiež, že reku či tam niekedy meče nedelili
 
walde
Samoty noci walde 2012-07-29 09:05:23
... veľmi zaujímavý počin, táto 35 munútová expozícia...a tiež diky za osvetu, lebo duša cestovateľa ma donútila sa pozrieť kde tie Mečedeľovce sú a prečítal som si celkom zaujímavú stať o tejto osade.
 
walde
IR Rugby walde 2012-07-29 08:55:25
...no pjekne...vidím že aj v Afrike majú sneh
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:58:27
...ďakujem
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:58:13
...Dík za zastavenie
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:57:50
...ďakujeem
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:57:18
...ďakujem za zastavčo
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:56:55
ďakujem
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:56:24
...ďakujem, Anastasia
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:55:34
...vďaka ti za nákuk
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:55:10
...diky moc, potešilo
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:52:27
..ďakujem Ti, Anena
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:52:03
...vďaka za zastavenie
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:51:43
ďakujem
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:51:23
Ďakujem Vilo, už mi tam niečo z Barmy zverejnili
 
walde
Tam vonku walde 2012-07-28 23:50:52
...neboli tam žiadne obmedzenia, čo sa týka fotenia...jediná striktná požiadavka na všetkých náboženských miestach je vyzuť sa...takmer celú Barmu som absolvoval naboso ...
...a vlastne jedna striktná požiadavka tam je: nefotiť mníchov počas jedla. To sa musí dodržať.
Všeobecne, v tejto krajine takmer nikto nemá problém s fotením. Nanajvýš si sem-tam niekto niečo za to vypýta. Vďaka za zastavenie
 
Stránok 475 z 571