Tisíc izieb Tváre Ázie III Rozlúčka s Islandom Malý basketbalista Millenium Bridge II Rybár z Galatského mosta Zámok Hluboká Dva dni v Grónsku Tanečnica Malý mních
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
Loď, ktorá sa plaví do neznáma walde 2012-07-04 11:25:09
...uf ako tie laná pekne držia vo vzduchu
 
walde
Lukostrelec walde 2012-07-04 11:24:11
...prima
 
walde
panbožkova kravička,... walde 2012-07-04 11:23:47
...PEKNE, pekne
 
walde
Návrat walde 2012-07-04 06:46:12
pútavé B&W
 
walde
Mestské tvary VIII walde 2012-07-03 21:48:33
...ano
 
walde
quattro . . walde 2012-07-03 21:03:48
paráda...výnimočné svetlo
 
walde
Toskánská alej walde 2012-07-02 19:56:09
...neuvereiteľné...skoro ako fatamorgána...skvelá atmosféra
 
walde
schodiky walde 2012-07-02 18:31:30
ano, len som nemal ešte čas na detaily
 
walde
schodiky walde 2012-07-02 18:01:07
...zaujalo
 
walde
Gannet walde 2012-07-02 12:51:48
paráda
 
walde
Hééj, postav sa do radu ! walde 2012-07-01 18:26:50
...konečne vidím tých tvojich fešákov...pekne sa ti tam udomácnili...a aj pózovať si ich naučil
 
walde
V kruhu ... walde 2012-07-01 15:18:51
veľmi dobre
 
walde
Za svetlom walde 2012-07-01 11:59:17
pekne komponované , fajn!
 
walde
bitva o Petržalku II walde 2012-07-01 11:58:27
táto je fakt dobrá, akoby bola fotená v 19. storočí
 
walde
highland II. walde 2012-07-01 11:57:31
...parádne miesto, diky za sprostredkvoanie tohto pohľadu a za námahu... na scanovanie starých filmov treba mať vééľa času, ja som sa k tomu ešte nedostal
 
walde
plaza de espana II. walde 2012-06-29 09:30:59
...pekná siluetovka
 
walde
Bullchines walde 2012-06-29 09:29:52
...dokonca hustejšie ako bagre....
 
walde
pohľad walde 2012-06-28 11:48:26
...smútok v očiach je (u zvierat) aj výrazom vernosti...pretom mám takéto oči rád
 
walde
Na Skalke walde 2012-06-28 11:47:00
Ahoj Ivan, pekne máš tie lupínusy nasvietené
 
walde
Kde farby hrajú a srdce tancuje walde 2012-06-28 11:41:19
...veľmi príjemne komponované foto s dobrým svetlom v popredí...
 
Stránok 483 z 571