Memories of Myanmar Večer nad Santorini II Čierna labuť útočí Brána k Titikake Atletico Fans Malý basketbalista London Eye is fun Jedno ráno na ranči Svitanie v krajine kaňonov Tripolis
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
African Wildlife lacido 2011-12-05 06:58:13
Pekné foto.
 
Kvietok
Blyde River Canyon 3 Kvietok 2011-12-04 13:52:57
krajinárske foto s pridanou hodnotou ... prinútilo ma to zastaviť sa tu, potešilo moje oko a vykúzlilo úsmev na tvári
 
spektrum
Rynek starego miasta spektrum 2011-12-02 13:13:32
hej, priam akoby z iných časov, má atmosféru usporiadanosti, klasickej, konzervatívnej, meštianskej kultúry, nevidno tam žiadne známky súčasnej doby, žiadne reklamy...ako z historického filmu, všetko je dôstojné a svojské...tiež by som tam nasávala pocity..ide z toho pokoj a zmysluplnosť
 
Koma
Blyde River Canyon 2 Koma 2011-11-30 16:30:03
aháá už vidím...no prisám vačku úplne celý Ty...vysoké čelo a oblina je total jasná
 
Koma
Blyde River Canyon 2 Koma 2011-11-30 16:24:41
úúplne total v strede alebo kúsok malý mierne vľavo?....s takou svetlou ďobku pri sebe , či miničiarkou?...
 
Matt83
Blyde River Canyon 2 Matt83 2011-11-30 01:00:04
pekne
 
Ivan .
Blyde River Canyon Ivan . 2011-11-29 14:08:51
 
Stratený Stano
Blyde River Canyon Stratený Stano 2011-11-29 12:41:33
Vietor nie... Vlado má k dispozícii firemné lietadlo... ale nemôže si lietať ako sa mu zachce - len dve cesty za týždeň... a v piatok večer musí byť doma, aby mu lietadlo stihli pripraviť na pondelok...
 
arpi
Blyde River Canyon arpi 2011-11-28 22:11:50
Mas pravdu - svokra lepsie leti
 
daniela-4
Blyde River Canyon daniela-4 2011-11-28 20:20:33
prekrasne, mozme len tisko zavidiet.
 
Blyde River Canyon Mery1901 2011-11-28 09:19:06
Uzasny zaber,fakt krasna fotka
 
brehulka
Blyde River Canyon brehulka 2011-11-28 09:07:41
Vďaka za peknú fotečku. Tiež som tam chcela ísť, ale takto sa tam už nemusím trepať. Bolia ma nohy. Ozaj a to tam vpravo niekto skočil a zostal po ňom len mastný fľak?
 
Kvietok
Bratislava inak Kvietok 2011-11-22 19:09:28
zaujímavý experiment ... ako stará fotka súčasnej Bratislavy zospodu podsvietená žltým svetlom
toršku bojujem s rámikom, priťahuje mi pozornosť, možno keby aj on bol v retro farbe, tak by to bolo lepšie ... teda pre moje oko
 
Stratený Stano
Skrížená cesta 2 Stratený Stano 2011-11-22 18:38:57
Ty radíš čierne rúcho, ja som radil biele... Vlado si teraz bude musieť hodiť mincou... Alebo niečo urobiť biele a niečo čierne...
vlado, stáva sa z teba softič, ale vydarená úprava je to...
A teraz šup do bodovacieho okienka...
 
simo
Prečo .... simo 2011-11-16 22:01:53
absolútne dokonalé. Na toto tu hodnotiace čísla nie sú.
 
Anastasia
Prečo .... Anastasia 2011-11-16 13:53:13
to sa nevylučuje
 
SteveS
Skrížená cesta 2 SteveS 2011-11-14 06:28:47
Vďaka pane, sympatie a vážnosť k vašim komentom platia aj z druhej strany Aj ja sem chodím len zo zotrvačnosti a kvôli pár ľuďom ktorých rád sledujem fotkovo či komentovo, ale času žiaľ nieéééto
 
SteveS
Skrížená cesta 2 SteveS 2011-11-14 06:26:39
Mato je pravdou že človek má zostať sám sebou pri tvorbe, ale ja osobne rád zostávam sám sebou a pri tom mám rovnaké tendencie ako Vlado, rád spoznávam iných názory a spektrum a neraz sa mi stalo že ma presvedčili a pritom ešte nebolo zmenené moje ja. Jednoducho niekedy čosi robíme povrchne, niekedy zas sme ovplyvnení postupným pridávaním a prikladaním do PP či už farbičiek či kontrastu že sa prejeme a necítime to že sme už za serióznou hranicou ktorú tiež preferujem napriek tomu že mám rád živé a sýte teplé farby. A konečnom dôsledku je aj veľký rozdiel od tém, krajina čo s anajviac približuje kvalitnému špičkovému kalendáru a pohľadnici má vyššiu hodnotu ako čosi kdesi uprostred a názory ľudí pomáhajú odhaľovať určité nedostatky. Myslím že vypozeraného a vyprofilovaného fotografa už iné názory nezmenia vo svojom kompozičnom a pocitovom videní, ale pomôžu vyladiť nejaké naozaj "kvázy" nedostatky Iné je to už vo výtvarno umeleckej oblasti, ale ešte aj tam si názory iných osobne rád prečítam. Napr. mám rád aj úplne rozmazané veci a mám ich veľmi veľa nafotené a tu lne ledva čosi pridané ale kritika na tto vo mne nikdy nezmení obľubu k tomuto smeru. Názory vždy rád čítam a preto sem tam aj píšem, len ten čas už nie je ani u mńa.
 
SteveS
Skrížená cesta 2 SteveS 2011-11-14 06:20:18
Heh, mal som to otvorené od večera keď som došiel z Alp a bol tu len Ľubov koment a písal až teraz ráno a ešte tie zvyšné komenty teda nevidel. Takže ďakujem že na mńa v dobrom spomínate, aká náhoda že som toto všetko písal nevyprovokovaný komentami, len čiste popisom že si Ľuba nabádal pozrieť akési hdr a ja som už myšlienkovo dumal o tomto že to bufde jednoznačne hdr, nie len lokálna úprava.
 
ivans
Skrížená cesta 2 ivans 2011-11-13 11:55:14
pod to sa podpíšem aj ja
 
Stránok 393 z 461